Skocz do zawartości
Monako

3x MAC 1 x Hardcore OG 2x Critical 1xLemon O.G

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy Ty taki zarobiony mieszkający w Holandii to kupienie nowego namiotu to jak byś kupił Leysy 😊
 

@Bob drzewny mam pytanie jak wlejesz kranówkę i ja przez filtr dasz to można podlać ? Bez Od stania ?

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako no nie do konca ?? na stronie pisze ze osiagaja 110 140 cm ?? ale gdy pytalem sie o szczegoly nie powiedziales mi zebym odjal doniczke i wentylator czy lampe w srodku 🙂 😄 teraz juz wiesz czyja to wina hahahhaahha 😄 😄 juz nie wspomne o czekaniu pol roku na topka 🙂 🙂 🙂 🙂 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 9

Rosliny dostaly bardzo mala dawke nawozów mialo byc bez ale jednak postanowilem ze im zapodam 0.5ml/l CallMag 0.4ml/l CanaAzym 0.5ml/l Rhizotonic

 

warunki dzien 25C Rh 70/75% noc 19C Rh 65/70%

Lampa 18/6 44 cm od roslin 30% mocy

IMG_1633.JPG

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  chce je potrzymać  MAX 30 dni i przełączam tylko chciałem zrobić dwa razy Topping  w sobotę przesadzę je w docelowe donice 8 l 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 12

Warunki bez zmian

dzien 25C RH 65/75%

noc 19/20C RH 65%

Dzisiaj podlalem troche bo juz sucho uzyłwem TerraVega 0,8ml/600 ml Ph 6.4 jutro w planach przesadzanie w docelowe donice ziemie zmieniam z LightMix na GrowMix

po paru dniach pierwszy Topping i pytanie do was po ilu dniach od przesadzenia roslin mozna zrobic Topping ? :)

IMG_1642.JPG

IMG_1643.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...