Skocz do zawartości
PigeonHunter69

uszkodzenie roślinek

Rekomendowane odpowiedzi

roślinka nr 1  została ostatnio wychłodzona i nie wiem czy przegrzana bo dośc szybko zareagowałem

roślinka nr 2 została wychłodzona a następnie przypadkiem przegrzana

czy jest szansa na odratowanie obu ? Ta na 1 zdjęciu trzyma się lepiej i widać że z godziny na godzinę powraca do stanu sprzed uszkodzenia tylko jeden listek ma zdechniety  ale druga ma czarne końcówki liści i wygląda jak 7 nieszczęść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bob drzewny @Bob drzewny link prowadzi na zwykłą strone blogspot.com bo nie moglem wczesniej znaleźć opcji do dodania zdjęcia xd Teraz znalazłem więc wysyłam zdj tu  

346157067_227386326735245_8760542262649098052_n.jpg

348386862_716172920264639_8481095993686164683_n.jpg

@PigeonHunter69 no i teraz mam pytanie co zrobić z nimi, ta na 2 zdjęciu nie wyglada aż tak źle ale jeden liśc jej umiera i nie wiem czy mam go tak zostawić czy uciąć. Krzaczek na 1 zdjęciu wyglada bardzo źle bo zrobiłem klosz z butelki który zadziałał jak soczewka i przez jakąś godzinę roślinka była mocno podgrzewana a kilka dni wcześniej obie zostały wyziębione , reszta roślinek wyglada git a tez była wychłodzona więc stawiam że uszkodzenia wzięły się od wysokiej temperatury

Edytowane przez PigeonHunter69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...