Skocz do zawartości
Tester

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

W Red Orchestra 2. Mój laptop  z 920m więcej nie uciągnie.

Generalnie kozak gierka z mega realizmem. Nie zestarzała się zbytnio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieR: Automata na PS4.

Bardzo ciekawa i wciągająca (z czym mam od jakiegoś czasu problem) gra. Super rozbudowana, ciekawa fabuła i miks różnych gatunków. Wczoraj po pierwszym odpaleniu spędziłem przy niej 7h. Ostatnio tak mnie wciągnął tylko Wiedźmin 3. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz od dluzszego czasu mecze Assassin's Creed Valhalla i jednoczesnie prubuje swojego szczescia jako samurai w Ghost of Tsushima. Obydwie gierki godne polecenia. Wciagajacy scenariusz i brak nudny podczas calej rozrywki. Jak tylko skoncze obydwie gry, co napewno nie nastapi szybko, napewno nie w tym roku.Wtedy  wystartuje z gra ktora teoretycznie juz na dzien dzisiejszy jest klasykiem, a mianowicie Cyberpunk 2077.😎


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagger alliance 2 diablo 2 pizza conection 2-3

age of empires 2 kurnik.pl (tysiąc domino )

general zajebista gierka okienkowa baaardzo trudna i wciągająca far cry wszystkie oprócz ostatniej chyba 6 ,tombrider nwm jaki 😂 , wiedźmin assasiny mam sporo chyba z 8-9 części ale jakoś brak weny choć jednego mam już na 98%
ogolnie jeśli gram staram się maskować gry 100% takie tłuczone meczone kilka lat niektóre gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświezyłem ostatnio konto na League of legends, ktoś ma ochote zagrać ? 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...