Skocz do zawartości
FastFarmer

9x Gorilla cookies auto fastbuds | goodlink 630 | 1.44m2 w

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibic tak ale ona już I to tak wygląda i włoski " nie puchna " tylko pojawiają się nowe łodygi wyciągają się i rosną nowe włoski  😉 A reszta 8 roslin już wręcz obrasta po długości łodygi grubymi białymi włosami  😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20230531_194157.jpg

20230531_193944.jpg

20230531_194227.jpg

Panienka z przodu na środku dalej weguje robi się coraz większą jakieś rady  ? 9 automatow z jednej oryginalnej paczki w której było 10 nasion A  ta jedna "rokuje na sezonowke " trzymać ja ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano , 60 dzień jakoś  dziś wjechał kolejny ostry fryzjer , dziewczyny zaczynają coraz bardziej puchnąć czy ktoś pod koniec próbował wprowadzać A.C.E ? By rośliny zaczęły się same zjadac ? Jakieś uwagi rady czy coś ^^ ?

20230603_203150.jpg

20230602_180237.jpg

20230603_203200.jpg

20230603_203513.jpg

20230603_203550.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem że nawozy były lane od serca może trochę są ciemno zielone ale poza tym chyba jest wszystko ok ?@Bob drzewny  zmierzając do A.C.E jest to" autumn color effect" lecz pytanie czy ktoś uprawiał takim sposobem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FastFarmer wedlug mnie mógłbyś obciąć tak chociaż te 15% azotu i będzie chyba elegancko, nie widać żadnych innych problemów. Podpowiedz też jaki tam jest dzień kwitnienia? Może to być ostatni optymalny moment na wycięcie słabych szczytów, które nie rokują sensownych rozmiarów. A co do samego ACE nie kojarzę:(

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny  35 ok tak mi się wydaje 😉 no z dawek chce ogólnie zjezdzac dlatego chce spróbować A.C.E by roślina sama się zjadła ^^  ale myślałem że tu ktoś coś pomoże podpowie na forum , a tu jedna osoba mi odpisuje hehe chyba trzeba opuścić forum i uczyć się na błędach 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genetyka tych automatow jest strasznie różnorodna chodź pochodzą z jednej paczki ^^ następnym razem mocniej się zastanowię co do Fastbuds...

20230611_204251.jpg

20230611_204205.jpg

Screenshot_20230611-220737_Gallery.jpg

Screenshot_20230611-220716_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, FastFarmer napisał:

Genetyka tych automatow jest strasznie różnorodna chodź pochodzą z jednej paczki

wszędzie tak jest 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...