Skocz do zawartości
Stary1231

Fotorelacja outdoor 37x noname

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja bym wołał taką ilość porozsadzac w różnych miejscach, żeby w razie nie przewidzianych sytuacji nie zmarnowaly się wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy to jeszcze nie wszystko!hah za niedługo postaram się wysadzić koło 10/17 automatów, spot jest sprawdzony zawsze jest szansa że może coś się niespodziewanego stać ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
33 minuty temu, Przedzior napisał:

@Stary1231 nie są one za blisko siebie? Czy planujesz przesadzanie?

Nie planuje ich przesadzać to są nasiona z palenia nie będę na nie marnować dużo czasu i roboty, robię im trening lst i topping a resztę pozostawiam im samym co będzie to będzie. Edit: ( wiem że na pewno będzie gęsto!)

Edytowane przez Stary1231
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak nasiona za Free to pewnie...rzucać gdzie się da i zawsze coś na jesień wpadnie do wora ha ha... ja też sobie w tym roku nasion naprodukuje i będę sial gdzie się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, oby nie był tam żaden pedał bo będzie lipa 😃 z fartem i obfitego zielonego lasu 💪

Nie zapominaj o fryzjerze. Ja w tamtym roku zrobiłem na dużych krzakach (było pracochłonne i czasochłonne) ale to był strzał w dziesiątkę. Palenie mam jeszcze do teraz, co prawda kończy się już ale jakościowo i ilościowo bardzo wspomoglo roślinkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki męskich szukam co każdą wizytę na spocie czyli mniej więcej co tydzień na ten moment jeszcze się żadna się nie określiła 

Dziś wygląda to tak no kurde robi się mega gęsto.

IMG_20230603_191041.jpg

IMG_20230603_190313.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam powoli wybieram się za wysadzenie automatów i mam je w małych kubkach nie będzie za późno jak do środy sobie jeszcze w tych kubkach zostaną? 

IMG_20230604_130155.jpg

IMG_20230604_130152.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na spota poszły 7 automatów w dołku 350L oraz dwa sezony Passion#1 od ziomka dołki 12/15 L bo to na oko już było , teraz kiełkuje kolejne 8auto i dosadze je za mniej więcej tydzień lub dwa do dołka z resztą automatów.

I moje małe przemyślenia jeśli nasiona z palenia dojdą to może będzie fajny plon z tego spota w tym roku.

 

IMG_20230606_182145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest może sens we wtorek jeszcze zacząć kiełkować sezony? Nie będą to jakieś giganty ale chyba coś tam powinno z nich być no nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak dziś byłem na spocie zobaczyć co i jak sytuacja wygląda jako tako .

Trzy automaty zjedzone przez coś 🤔 zostały 4 z ostatniego zdjęcia+ dziś dosadzone 9 bodajże nie zrobiłem zdjęcia niestety a szybko sadziłem bo deszcz zaczynał padać.

Pasiony od ziomka coraz większe niestety też zdjęcia nie mam .

A nasiona z palenia rosną coraz większe niektóre powoli pokazują płeć za niedługo będą na pewno pokazywać się chłopcy 😵 dwa najmniejsze krzaki wyrwałem bo były za mocno zasłonięte w następnym tygodniu lecą treningi.

( Na ten moment nie mogę wstawić zdjęć wyskakuje że jakiś problem z pamięcią jest )

Snapchat-1758310838~2.jpg

Snapchat-493106367.jpg

Edytowane przez Stary1231
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stary1231 możesz wstawać max 13mb zdjęć a więc aby wstawić więcej po komunikacie o pamięci musisz zamknąć wszystkie karty przeglądarki i skasować historię z ostatniej godziny ja przynajmniej tak robię jak wstawiam więcej zdjęć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...