Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@Kolbertus pisza 110-140cm roslinka ale plus doniczka plus lampa i cale nic ci z boxa nie zostaje 

44/16 

najwieksza przyjela dzis na glowe 2 L wody i wylalo sie pare kropelek , czyli wychodzi na to ze na wode wiecej wydam niz na prad? 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, dziurawy napisał:

@Udyr chce osiagnac pelna moc i  wysokosc 😄 

To nawet najwyższy box 220cm będzie za mały 😂  

55 minut temu, dziurawy napisał:

@Katastrofedens jak by twoje dziecko mialo za male buciki tez bys polamal mu stopki ? czy kupil wieksz buciki ? 😄 😄 😄 :bongrip: 😄 hehehehhe 

A to akurat są dwie  różne sprawy 🤷‍♂️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dziurawy napisał:

@Udyr chce osiagnac pelna moc i  wysokosc 😄 

Łamanie w tym nie przeszkadza, szczególnie jak masz trzymać rośliny kilka cm od panelu i je przypalać światłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ogólnie złe chyba liczysz bo liczy się wegetację do momentu pojawienia się kwiatów a nie od momentu przełączenia 12/12 

i tez 11 l donice mogą być za małe dla korzeni bo one są odpowiednie do 35 dnia wegetacji tak to powinny być 14/15 L

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy niby tak ale to liczenie ułatwia zapodawanie nawozów bo nie które nawozy jak Rhizotonic bądź CannaAzym daje się do 4 tyg kwitnienia a wegetacja a kwitnienie to dwie różnice tak samo terra vega i terra flores 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako tylko jak spojrzysz na tabelke canny tam nie ma konkretnych okresow podawania nawozow sa jedynie wskazania , mi juz serce podpowiada co mam zapodac hehehe 😄 😄 aa co do tera vega ani razu nie podalem 😄 

i cos lekko pojebales z tym canazymem i rizotonikiem ?? obczaj tabelke podajesz do samego konca ?? moze rizotonic 0.5 ml ale prawie do samego konca w sumie ja go i tak nie uzywam juz 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...