Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

20230603_170855.jpg

20230603_170910.jpg

20230603_170920.jpg

44/15

dwie roslinki dostaly dzis pic 1500 na glowe

1 ml cal mag 2 ml boosta 2 ml cannazymy 3 ml floresa 

bardzo zaczyna mnie martwic wysokosc boxu roslinek 

na rynku nie ma czegos takiego jak 80x80x200

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr byles blisko mordeczko !!!! sa same namioty ale na tej stronie znalazlem caly zestaw taki jak bym chcial 😄 😄 😄 😄 😄 😄 

@Udyr myslisz ,ze nadal by sie caly zestaw z tego mojego boxa do tego wiekszego boxa 80x80x200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr tez o tym myslalem ale ?? ale ? jak te 20 cm nie bede uzywal ? bo mam grzejnik na boku scianki co pali mi roslinki ? lampa bedzie caly czas z boku boxa odciete te 20 cm ? myle sie ? nie uda sie tak ?

box juz zamowiony 90x90x200 , myslalem , ze przerzuce wszystko z tego do nowego i gitara ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr nie chce ich lamac niech rosna ile moga , jak moj sposob myslenia sie nie sprawdzi na nowy grow kupi sie nowa lampe , znalazlem boxa tam na tej stronie co mi dales 750 euro niby malo ale jak musze odebrac busa od lakiernika zaraz msc wakacji nie jest to najlepszy moment na inwestycje 🙂 

@Udyr a i nie potrzebuje 100 % boxa 80% mi wystarczy 😄 😄 🙂 :bonghit: hahaha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to by bylo chyba na tyle 😄 😄 zostalo ost 3 cm 

 

20230604_144623_HDR.jpg

nawet jak wyciagne na zewnatrz filtr to nic nie da ??!!! lampa jest goraca i raczej nie odwaze sie jej zapodac pod sam sufit boxu po to sa te metalowe linki 

20230604_144632.jpg

20230604_144637.jpg

20230604_144653_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  ojj 3 cm to niewiele. W trakcie kwitnięcia mogą Ci szczyty do góry wywalić. Ja miałem podobnie u siebie. jak zaczęły kwitnąć to niektóre szczyty podskoczyły mi o 10 cm w górę. Oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako box juz zamowiony 😄 😄  i ma sie nic nie zatrzymywac kolby maja byc jak butelki 5L kojarzysz ?? !! heehhehehehehe 😄 😄 :bongrip:

@Kolbertus niestety moj blad roslinka ma 90 cm box 160 minus donica minus sufit ? i caly H zostaje tak na prawde ale za moment wjedzie prawilne 2m i ohohohoh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...