Skocz do zawartości
Piotr111111

jaką lampe wybrać do namiotu o wymiarach 35 35x35x90cm

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli znasz się na tych roślinach (strzelam że się znasz, bo nie jesteś nowy) to poleciłbym mars hydro ts 600, ale obowiązkowo z wersji 2022, bo potrzebowałbyś potencjometra przy tak niskim boxie. W przeciwnym przypadku na wegu zbyt mocno zakrzaczyłbyś tą powierzchnię i byłoby w cholerę roboty, a i roślina nie byłaby najlepszych rozmiarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr111111 strasznie mocne są te lampy jak na tą cenę i naprawdę nie zakłamują wyników. Cholera miałem takiego YouTubera co niezależnie zajmuje się ocenianiem lamp pod względem dosłownie wszystkich cech jakie się da i zajmuje się tym zawodowo, ale nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy.

Musiałbyś się dowiedzieć, czy ts600 ma dimmer knob, bo jak patrzę na stronie oficjalnej, to na infografikach jest podane że niby mają, a znowu w opisie nie ma nic o tym wspomniane, a bez tego potencjometra ta lampa na pewno nie będzie optymalna. Na YT jakbyś wpisał mars hydro ts 600 i znalazł jakiś film z wersją 2022, to na pewno rozwiałoby to dużo wątpliwości.

Ja postaram się znaleźć tego chłopka od oceniania lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...