Skocz do zawartości
dziurawy

Zestaw growbox SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupilem takiego oto boxa SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm zestawy namiotów do uprawy filtr węglowy wbudowany wentylator kanałowy Combo z regulatorem temperatury i wilgotności 

i mam kilka pytan ?

ktore macie u dolu otwarte okna?

jak macie ustawione parametry na sterowniku ?

czy macie cos do podnoszenia temperatuury w boxie i czy w ogole bedzie potrzebne cos? 

jak to teraz spiac w calosc  😄 😄 😄 

czegos mi brakuje ? jakies sugestie ? 

20230325_173544.jpg

20230325_173553.jpg

20230325_173611.jpg

20230325_173539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidnie wygląda ten box, o wiele lepiej niż royal room. Co do temp i wilgotności to 26⁰C i 70% w dzień jest dobrym ustawieniem aż do kwitnienia, podczas ciemni możesz to zbić w dół (jak masz programator to nie będzie z tym żadnego problemu). Pamiętaj że wszystkie otwory u góry mają być szczelnie zamknięte, jedyna ucieczka powietrza ma lecieć przez wentylator i filtr, choć na razie przez ~2 tygodnie nie będzie Ci to potrzebne. Co do dolnych wlotów, to ja osobiście otwieram tylko jeden wlot pasywny ten z siateczką w dzień, a na noc go zamykam, bo tamtędy dostaje się też światło. Wtedy jedynym wlotem jest ten na kable :classic_biggrin:

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...