Skocz do zawartości
Przedzior

LSD Auto - Barneys Farm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, tym razem po raz ostatni startuje z automatami 🙂 następny grow już troszkę lepsza zabawa 😄

Box - 80x80

Lampa - Grow the Jungle Jackson 150w

Ziemia - to mix głównie bazowany na cana terra professional, perlit, guano nietoperza, mikroryzy 

Donice, wiatrak, nawilżacz - ten co zawsze

 

IMG_20230325_152910.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przedzior Już docelowa doniczka jest?
Drugie pytanie, ziemia po prostu wymieszana z m mikoryzami itp, czy warstwami jakoś sypałeś?
I na co dobre jest gówienko nietoperka?
Powodzonka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak doeclowa donica, przesadzanie nie pasuje automatom. 

Na daną donicę mieszałem mix mikro, gówienka, kokosu, perlitu i ziemi która wspomniałem. 

Kupy batamana ponoć dobre na wszytsko, oszczędzam ciut na nawozach 😄

@Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 25

Przydało by się coś naskrobać, trening zrobiony z zeszłym tygodniu. Za parę dni trzeba będzie ciut bardziej przygiąć. Dziś dostały konkretniejsze papu, no i co jakoś lecimy dalej... 

PS. Wiem mówiłem o czterech ale ostatnia nie chciała wyjść a nie miałem więcej nasionek i czasu żeby to kupić/przygotować. Wiec zostało 3 sztuki 😛

 

 

IMG_20230420_182938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 28

Zrobiłem małe defo, ciut lst. Papu poszło znów 1ml/L podstawy, BudCandy, BudFactorX 1ml/L, Rihno skin i Calmag 0.5/L

No i lecimy dalej... 🙂

IMG_20230423_161539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 40

Ostatni fryzjer chyba już 😄 Troszkę już śpiące są panienki ale trzeba zdjatko zrobić. Co sądzicie?

 

IMG_20230505_193757.jpg

IMG_20230505_193815.jpg

IMG_20230505_193822.jpg

Milka mówi że jest spoko 😂😁

IMG_20230505_194933.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Przedzior  Fajny Boa , ładna gadzina. Rośliny mówią do zielonego króla tak: gość głodzić , nie głodzi, ale lepiej zjeść by dać mógł, jak chce tłustego topa od nas, bo pewnych pierwiastków lekko nam brakuje. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy właśnie zauważyłem to, dzisiaj znów dalem co nieco... Bazowej mieszanki 1,5ml BudCandy Nirvana B-52 1ml Bigbud Rihno skin i BudFactorX 1,5ml per litr. Rozrabiałem w 5l baniaku, został plus minus litr na jutro. 

Jak już zgasły światła zrobioem oprysk z revive, reszta poszła na rośliny w domu 😄

 

Wężowa panienka to Pyton 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Przedzior No to fajny pyton. Nie znam tych nawozów, jakich używasz, więc nie pomogę, musiałbym czytać w necie, jaki mają skład dokładnie, by wiedzieć, jak nimi operować. Musisz się radzić tych, jacy stosowali te same nawozy, których dawkowanie dobrze rozumieją, jak chodzi o potrzeby roślin.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze problemy z odczytywaniem braków, właśnie niewiele osób z forum używa AN. A wiecznie się boję że popale krzaczory. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Przedzior czy dobrze widzę matę grzewczą w boxie? Używasz jej do wzrostu temperatury w boxie? A raczej chciałem zapytać, czy jesteś w stanie mi powiedzieć, o ile stopni taka mata jest Ci wstanie podnieść temperaturę w tym boxie ^^
image.png.73677acb8ac654a4608d80d4c0ae1386.png

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...