Skocz do zawartości
hubert2020

3x OG Kush 1x Nasha Genetics

Rekomendowane odpowiedzi

@hubert2020 podpinam się pod kolegę. Konopia to cwana roślina i nie tak łatwo ją załatwić. Miałem kiedyś podobną sytuację - roślinę złamałem przez swoją nieuwagę. Stanęła na mniej więcej pięć dni, po czym ruszyła dalej. A w miejscu przełamania pojawiło się zgrubienie, ale przeżyła.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem od początku Twój temat i muszę stwierdzić, że w gorącej wodzie kąpany jesteś 😄

Tez jak zaczynałem myślałem podobnie, że po 2 miesiącach będę miał krzaka z uginającymi się topami, suchego wyjdzie 300g z krzaka i będę miał pełna piwnice słoików :D  no i nie pyklo tak jak bym chciał.

Ale rzeczywistość gniecie wyobraźnię..

Lecisz dalej, bo nawet dobrze nie wystartowałeś,   z fartem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27/03/2023 o 13:25, hubert2020 napisał:

@Grower jedynie jestem wkurwiony ze chciałem poczuć dobrego skuna i myślałem ze dwa miesiące i będę miał swoje a okazało się ze to min 3 miesiące ale jakoś będzie 

co to jest 3 msc do moich 6 msc ?? hehehehheheheh 😄 😄 mrugniecie okiem 😄 😄 gehehehe hehehe a poza tym zastanow sie ?? na H ci to LST jak topping daje te same efekty ?? i nie musisz sie bac ze cos sie zlamie , ze cos pojdzie nie tak , przy toppingu ciach czekasz znowu ciach i gitara , polecam Magda Gessler 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...