Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Holy Punch i Nevilles Haze zaczynają wyciągać ramiona do nieba więc może coś z tego będzie. Jak nie to mam czym zastąpić i nie zawaham się z tego skorzystać. To akurat przemyślane. Choć raczej będę tego chciał uniknąć.

Na razie najsłabiej Shiskaberry. Foto i up podglądowy. 

IMG_20230318_170551.jpg

IMG_20230318_170311.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny tak, jest w tym dużo racji co piszesz. Mega mnie to jara. I w sumie bardziej zachęca do dalszego działania na tym polu. Ale zdradzę Wam sekret. Nic trudnego, najgorsze i najtrudniejsze zarazem jest wyjść poza schemat i dać narazić się na hejt w świadomości obserwatorów. Niekoniecznie świadomy i uzewnętrzniony werbalnie. Tak już bywa z odkrywcami, to już pół żartem. Ale jest to banalne i nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Zresztą są osoby, które podpowiedzą.

Czyli miejsce na małą skrzynkę do kompostowania, chęci i samoświadomość mniejszych zbiorów niż w nawożeniu z pomiarami, czy to w wodzie czy glebie. A reszta już jest sukcesem, ewentualnie satysfakcją. Ale same pozytywne emocje. Zachęcam do organicznych ogródków

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem Nevilles Haze oraz 2 Holy punch. Nie będzie mnie przy dziewczynach az do poniedziałku, jak to robiłem nie bylo przykro, mam czym zastąpić a gleba na początku dala im popalić i ja wodą. Trudno się robi jak się robi bez schematu. Poza tym już wiem ze przy moich mieszankach, które absorbują mega wilgoć podlewanie na wagę donicy nie ma zbytnio sensu. Plan mam zobaczymy czy się sprawdzi. Na chwilę obecną w środku jest cherlawy jack afghan od big seedbank, a w miejsce Holy punch z jednej strony green crack od dutych genetics, po przeciwnej natomiast chocolope od skrzata. W doniczkach stoi po jednym green cracku i chocolope oraz wyszedł na świat cali lemon kush od big seedbank - więcej o nim w drugim growlogu😂 co sie z nimi stanie jak przeżyją nie wiem. Prawdopodobnie cali zastąpi phantom og. Już chyba wiem czemu Barneys farm z niego zrezygnował. Mały mutancik mi się trafił i to ewidentnie wina genów, więc coś nie poszło im wsobne i do tego selekcja. Więc z nasionami fem się żegnam jeśli chodzi o produkcję w tym rzucie. Skupiam uwagę, siły i motywację na regularach. Ten namiot ma przynieść szyszki, drugi nasiona. Pa

IMG_20230320_215054.jpg

IMG_20230322_130157.jpg

IMG_20230322_130215.jpg

IMG_20230322_130303.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak, miałem problem z korzeniami. Pisałem w pierwszym poście. I wsadziłem je do tego growbagu żeby je ratować. Ale w ogóle nie rosły do góry, jak je wyciągałem to już nie żałowałem, w ogóle nie wypuściły nowych korzeni. Muszę po prostu nauczyć się podlewać nie mj a tą glebę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ja wiem, ale ja chcę na siłę po swojemu :) roślin mi nie szkoda tylko czasu. Ale zobaczymy, nie mówię nie. Może po tym grow jak nie zda rezultatu samo podlewanie z dolu i z góry. Może w trakcie. Będę opisywał na pewno. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpis bardziej na przyszłość do pamiętniczka. Nie kiełkuje w root riot! 

Odkopałem jack afghan, ten typowo ze środka. Korzenie wypuściły lekko korzenie w dół, co z tego jak w tej kostce gniją. Bardzo absorbuje wodę i trzyma jak gąbka. Więc prawdopodobnie środkowy okaz nie przeżyje, wsadziłem go do medium ale ciekawość wygrała. W ogóle oprócz skunk 1 i phantoma og to one wyglądają na chore, w sensie przelane jakby miały non stop bagno. Zawsze mozna z 7in1 zrobić 2in1😂 na razie nic nke wyrywam i zmieniam taktykę. Od dołu leci woda, z góry czasami tylko będę zraszał. I tak zjebałem od poczatku wsadzając do tych kostek to teraz mam nauczkę 😔 no i poleciały głowy w skunk1 i phantomie oraz dla testu co to będzie w grandaddy blacku. 

IMG_20230414_210908.jpg

IMG_20230414_210920.jpg

IMG_20230414_211009.jpg

IMG_20230414_211039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...