Skocz do zawartości
Buk

Azofoska na outdoor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się sprawuje azofoska na outdoorze ? chodzi mi o tą w granulacie bo może być ciekawym nawozem gdy pada deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z azofoską trzeba uważać szczególnie kiedy mamy młode rośliny, bo łatwo o popalenie ich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azofoska jest dobra bo można zmieszać z ziemią spotową która jest słabej jakości dodać jeszcze dolomitu i mamy ziemie gotowe do uprawy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżę temat trochę, nie wiem ile mam wsypać tej azofoski na ponad miesięcznego krzaka wiadomo jakiego hehe xd. Niechcialbym jej spalić bo ładnie rośnie, do tej pory używałem biohumusu ale doradzono mi azofoske tylko ile tego wsypać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy mogę podlewać  to bio bloomem albo Top Maxem oprócz azofoski bo to na wzrost a tamte podobno na kwitnienie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek najpierw ogarnij warunki bo coś mi się zdaje że ten krzak nie za dobrze wygląda, nawozy na kwitnienie po co na wzrost chcesz walić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andiwarunki sa dobre, temperatura taka jaka powinna byc wilgotnosc tez, czytałem że powinno się dawać nawoz tak czy tak, to już zgłupiałem teraz to dawać ten nawoz czy nie Andi ? 

Chodzi o to że jestem poczatkujacy, i opieram się na waszych wcześniejszych postach i innych artykułów, mam też nawoz bllom i top max ale dawać to czy nie ? Tak samo z azofoska doradzono mi żeby posypać trochę też nie wiem ile w tym prawdy, jak mogę was prosić o radę to będę wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...