Skocz do zawartości
hubert2020

2xAnaconda Seeds AK 01 Royal Queen Seeds 1xO.G Kush Dutch Passion

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystko zapraszam was na wycieczkę po mojej krainie 😊 mam nadzieje ze wycieczka będzie udana ze oczka będą małe a uśmiech nie będzie schodził z twarzy 😁

Mój sprzęt złożony dzięki koledze tutaj z forum który doradzał i doradza mi na różne tematy jestem mega wdzięczny ze są jeszcze ludzie którzy potrafią pomóc bo miał ciężka na pewno ze mną 😂😂 @Zielone krainy

jest tez dużo ludzi którzy tutaj maja ogromna wiedzę i z chęcią się z nią dzieła ogólnie Chłopaki Dziękuje wam 😊 @Tester @Spizgany @mirecki itp 😊

Box 60/60/180

Lampa Mars Hydro TS1000 150w 

Wentylator Cornwall Dwubiegowy Kanałowy TT Cichy 149 m3 do 189 m3

Wentylator Vents Kanałowy cichy Quietline  Duo do wpuszczania świeżego powietrza 

Wiatrak Mieszający Cornwall 15w z klipsem 

Filtr węglowy winfelx hy filter V2 Carbon 250 m3

Termohigromete stacja pogodowa HTC

Miernik PH Adwa AD12

2x Kabel grzewczy 100 w 8 m

Termostat z panelem elektrycznym 

Timer do wl wył lampy 

Nawilżacz HB AirSonic UH2050DG

Osuszacz jeszcze muszę dokupić 

ziemia ZIEMIA PLAGRON LightMix 50 L

Doniczki 10 l

komplet nawozów od firmy Canna 

 

bede się starał wam co pare dni pokazywać moje maleństwa na dzień dzisiejszy jest to drugi dzień od pojawienia się ich na świecie  było dużo przygód w przygotowaniach ale dałem radę Pozdrawiam z fartem 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 wszystko spoko. Testowałeś już w boxie ten kabel czy czekasz na odpowiedni moment? Bo jak nie to sprawdź nas szybko bo może się okazać że lepszy bd grzejnik rurowy. Włączającego być może Ci nie trzeba, spróbuj na razie na pasywnym wlocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki już mam włączony i jest dobrze grzeje niesamowicie on się załącza na trochę bo lampa tez podbija temp a w pomieszczeniu mam 15 C plus lampa 5 C i do 25 dogrzewa kabel który jest podłączony do termostatu 

@Szym jutro dodam muszę inny tel mieć żeby mieć do tego żeby lipy nie robić 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dźień 5 jak roslinki sie wyprostowaly

Dżisiaj podlalem pierwszy raz nawozami uzylem 0,75 ml/1l Cannazym oraz 1,5 ml/1l Rhizotonic

temp dzien 24/26 C w Nocy 20/22 C

lampa ustwaiona na 60 cm mopc 30 % Mars Hydro ts1000

IMG_20230305_181419[1].jpg

IMG_20230305_181424[1].jpg

Więcej zdjęć nie można wstawić ?

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tester usuniesz cały wątek bo musiałem zaprzestać z moja przygoda warunki były zbyt słabe żeby ogr 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...