Skocz do zawartości
Katastrofedens

Sezony 1m2 Lumatek ATTIS 300w PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko witam w moim ogródku 😋

dzisiaj zrobione LST możecie się śmiać ale te sznurki działają 🤣

od góry mamy Biacotti Mintz potem Runtz Muffin i Lemon Skunk 🍀

w 6l dwa Critical 🙂 na jednym zrobiłem Lst na drugim jeszcze poczekam a jak nie nadgoni to urnę głowę 🙈 dzisiaj zostały podlane po treningu 0.7l z 0.5ml calmaga  były fajne giętkie akurat na trening 🙂 

Mam do was pytanie czy spryskać je na noc po treningu boom boom spray? Ostatni raz dostały w piątek wieczorem 🙂 nie chce przedobrzyć pierwszy raz to cudo używam a widzę ze im służy 🙂. Co myślicie ? @Udyr @Rzeźnik @Mr.Green@Zielone krainy @Rzeźnik

E9C3C382-FC5A-40A8-AA37-E0D0AE3B995C.jpeg

D85B88FD-191F-4770-A0CA-0F3D16A49C45.jpeg

9D6C5B57-4542-4EC8-B836-2112136F68A4.jpeg

9BF9DA9F-59B5-4A3E-AB6E-B477325C8A45.jpeg

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.5ml calmaga to tak jakby coś dodać, ale nie dodać. Lej 1.3ml, @Rzeźnikon się nadaje do tarcia chrzanu, więc nie pytaj go o takie rzeczy. Gnij wszystkie, za wczasu, aby wiedziały gdzie jest ich miejsce. Nowe szczyty mają mieć dostęp do pełnego światła i one mają się rozrastać, a nie wiatraki. Psikaj, pół godziny przed wyłączeniem lamp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga narazie na spokojnie z tym cal magiem dopiero drugie podlanie   🍀 przy kolejnym podlaniu  napewno wytnę jakiegoś wiatraka co zasłania bez tego się nie  obędzie, zaglądałem na chwile do nich to liście już w stronę lampy się ustawiły i  zaczynaja się podnosić a zrobiły się sztywne jak c**j po koksie 🤣🤣🤣 teraz napewno nie będę poprawiał by ich nie złamać     🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik To mnie rozbawiles ta wypowiedzią :D 

Nie wiedziałem że topy rosną bez łodygi i liści :D normalnie jak grzyby.. :D chociaż i ten ma łodygę.. 

Wychodzi na to że wszyscy którzy próbują czegoś innego to w ogóle robią to na odpierdol i w ogóle są w jakimś jebanym błędzie :D 

Mowisz o uprawie jakby był tylko jeden słuszny sposób na osiągnięcie celu.. jeden schemat.. kto ustala te głupie reguły..? i kto stanowi ten cały "kodeks" bo jak dla mnie to kodeksy z reguły są chuja warte

Pachnie skunem.. hmm.. to chyba jakaś odmiana skunk?  A może pachnie Hazem.. ? No ale to by musiał być jakiś Haze..  Ty.. a może lepiej jak wali Kushem.. ale skąd tu jakiegoś Kusha.. 🤔 :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dobra, to inaczej, żebyś zrozumiał. Przedstawię Ci dwa zdjęcia z upraw dwóch growerów z tego forum, jeden miał 50cm krzaki, drugi metrowe, te same wegi i podobny czas ścinki. Wolałbyś uprawiać krzaki z pierwszego zdjęcia, czy drugiego? Jak już sobie odpowiedziałeś to zapewne też zrozumiałeś o co mi chodzi i już nie odbierasz tego jako atak. Sam czujesz wewnętrznie, gdy patrzysz na tą roślinę, do czego dążysz. Żeby zobaczyć jak piękna potrafi być w całej okazałości, a później skosztować jej owocu. Co byś wolał jeść? Elstara czy papierówki? Jeździć mercem S, czy Tico? Mieszkać w kamienicy, czy willi? 

IMG_20220507_221147.thumb.jpg.f47ce54c70cd72f217066f5b9f042bd8.jpg

20220226_183850.thumb.jpg.32bda1b79a556ae066d3ee55990d85c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga żebyś nie zgłosił mojego posta to byś wiedział co powiedziałem, a tak to tylko strugasz debila niepotrzebnie

Lepiej multikonto załóż do minusowania postów kolejne, to Ci lepiej wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga wiesz co, walić to, ja się nie chce wymądrzać, tylko pomagać ludziom informacjami, które zdobyłem od innych siedząc dokładnie na tym forum. Fajnie tu jest i nie widzę sensu, żeby się kłócić. Od teraz już się nie odzywam, jak zacznę nową fotorelację to się sama obroni, sama wiedza to najwyraźniej nie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie o to chodzi, bo i moja i Rzeźnika metoda jest poprawna, ja po prostu chciałem pokazać, że można odejść od stereotypów i wyhodować coś "nadzwyczajnego" innym sposobem. Ja też w to nie wierzyłem na początku, ale jak widać da się szczególnie przy hst na AF. 

@Rzeźnik Nie wierzę, aby Twój post jakieś zasady. Chętnie poprę jego przywrócenie. Każdy ma prawo prowadzić fotorelacje na swój sposób, jeśli nikt z osób trzecich na tym nie cierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie wiem Czy w niedziele nie będę musiał przełączyć już pan i połączyć boxy jak będzie miejsce w dużym 🥺  Nie wyrobie się raczej  w czasie tak jak planowałem  i plon raczej  nie będzie taki jakiego oczekiwałem  😔 planowałem 24 przełączyć ale wtedy 2 tyg indukcji i 7-8 tyg flo  a to wyjdzie połowa czerwca a ścinać nawet nie na mleku to szkoda było zaczynać 😔 lepiej chyba trochę   Mniej  ale za to pełno wartościowe palenie miec 🙄 co o tym myślicie ?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...