Skocz do zawartości
maxh

Żółte liście

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, myślicie że to braki azotu, czy za wcześnie zacząłem lać nawozy(biobizz light mix)? Niestety nie znam pH gleby. Roślina ma 16 dni.

20230125_160234.jpg

20230125_160202.jpg

20230125_160145.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheNotoriousOfWeed Na początku drugiego tygodnia:/ wcześniej root juice jedynie. Ale druga roslinka dostawała tak samo i wygląda zdrowo 

Edytowane przez maxh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maxh napisał:

@TheNotoriousOfWeed Na początku drugiego tygodnia:/ wcześniej root juice jedynie. Ale druga roslinka dostawała tak samo i wygląda zdrowo 

Pokaz druga 

1 godzinę temu, maxh napisał:

@TheNotoriousOfWeed Na początku drugiego tygodnia:/ wcześniej root juice jedynie. Ale druga roslinka dostawała tak samo i wygląda zdrowo 

Z tego co wiem to na light mix nie lejesz nic do 3 tygodnia oczywiscie z nawozow bo root juice mozna od pierwszych dni juz lac

To jezt auto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxh ziomek tak szczerze to wez je wypierdol jak to auto. Zjebales na poczatku a auto nie wybacza, chyba ze chcesz z tego miec po 10g. Zasiej nowe i od nowa 😄 ja zrobilem to samo i uwazam ze to byla strata czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi siema, myślisz że będzie w miarę to lst? Czy docisnąć ją jeszcze? 

I takie pytanie mam, ile razy ją myślisz przelać jeszcze samą wodą zanim wrócę do nawozów? Biorąc pod uwagę, że podlewam średnio co 3 dni, a one zaraz wejdą w trzeci tydzień? (18dzien mają dokładnie, ziemia też) narazie wlałem w nią wczoraj  rano 200 ml

20230127_212846.jpg

20230127_212751.jpg

20230127_212806.jpg

Edytowane przez maxh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxh dziwne to wygięcie

co to jest 200ml to niecała szklanka, lej wodę przez jakiś czas jak młode liście ma ciemne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi ok, dzięki, już zaczyna blednąć, więc za 2 dni poleje z nawozem już chyba. I powiedz mi jeszcze tylko, lać według tabeli na Wega jeszcze przez tydzień, czy od małych dawek jak na flo? 25 dzień, Szczyt już zaczyna powoli kwitnąć, boczne odbiły nawet w górę, od dwóch-trzech dni, ale tylko w jednej:/ druga niestety stanęła w miejscu i się zaparla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndiCo 3-4 dni się staram lać, zalezy jak ma sucho. Ostatnio 400 ml jej wlałem. Myślisz że za mało?

Edytowane przez maxh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi właśnie podlewalem 3 dni temu i jeszcze wilgotno. To myślisz że dawac już jej trochę nawozu, czy jeszcze woda sama lać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...