Skocz do zawartości
Borysievm

Nasiona w topach Marihuany ( ważne )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie miłe państwo. Mam w sumie bardzo proste pytanie. Czy jeśli znalazłem nasiona w jaranku od ziomka co dostarcza palenie to nadają się one do posiania? Jeśli tak to ile czemu będą kwitnąć? Mam boxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile rośnie taka roślina ? Bo automaty szybciutko a taka z topów ile mniej więcej? Pełny sezon?

Wygląda na indice , ale jaka odmiana tego chyba nikt już nie wiem 

16741680774304720019294144216830.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Borysievm napisał:

A ile rośnie taka roślina ? Bo automaty szybciutko a taka z topów ile mniej więcej? Pełny sezon?

jak to nie automat to będzie kwitła wtedy kiedy dzień się skraca jak na oucie chcesz bo wiadomo pod lampą to sam decydujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej rozpocząć uprawę żeby wyszło wszystko jak należy? Jak wsadzę w glebę to co ile najlepiej podlewać i czy lokalizacja nasion ma wpływ na puszczanie kiełka. Musi mieć dostęp bezpośrednio ze światłem słonecznym ( dziennym ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borysievm  Poczytaj artykuły na tym forum na temat uprawy, musisz się nauczyć uprawiać konopie , inaczej zasadzisz i nic z tego nie wyjdzie. Najpierw się nasiono kiełkuje, jak wykiełkujesz to wtedy sadzisz do odpowiedniej wielkości donicy, jaką dobiera się pod długość wega, jaki planujesz, a dalej potrzebujesz oczywiście odpowiednich nawozów, adekwatnego do powierzchni oświetlenia, szafki uprawnej z wentylacją i filtrem węglowym, by w domu nie śmierdziało ziołem, musisz się wyedukować w tym temacie, jak chcesz się w to bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no niestety Wrocław oferuję takie piękności. Ale powiem ci że dosyć mocne. Widać że samosiejka. Wszystko w tym temacie praktycznie wiem. Światło mam 18/6 wentylatora nie mam i słuszna uwaga będę musiał taki zakupić bo nie chce żeby sąsiedzi po jaranie przychodzili do mnie hehe. Nie no bez żartów. Jak pójdzie już kiełek wsadzę w glebę, doniczka 2litry ziemia z torfem boxa nie mam za dużego wys. 750mm, szer. 580mm, głębokość 580mm. Światło jasne ledowe energooszczędnie trochę ale już były efekty tylko tak jak napisałem w poprzednim temacie, Kot mi poturbował nowonarodzoną Auto Bubblegum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Borysievm napisał:

Haha no niestety Wrocław oferuję takie piękności. Ale powiem ci że dosyć mocne. Widać że samosiejka. Wszystko w tym temacie praktycznie wiem. Światło mam 18/6 wentylatora nie mam i słuszna uwaga będę musiał taki zakupić bo nie chce żeby sąsiedzi po jaranie przychodzili do mnie hehe. Nie no bez żartów. Jak pójdzie już kiełek wsadzę w glebę, doniczka 2litry ziemia z torfem boxa nie mam za dużego wys. 750mm, szer. 580mm, głębokość 580mm. Światło jasne ledowe energooszczędnie trochę ale już były efekty tylko tak jak napisałem w poprzednim temacie, Kot mi poturbował nowonarodzoną Auto Bubblegum. 

Miasto na tyle duze, ze znajdziesz cos dobrego. 100% ziomeczku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borysievm Faktem jest, że nie opłaca się kupować na ulicy, to taka strata pieniędzy, że ja pierniczę, szkoda pieniędzy na niskiej jakości susz. Ja sam niczego nie kupuje, palenie mam swojej i to jakości, jakiej na ulicy nie spotkasz, chyba że masz dobre dojścia i bierzesz palenie wysokiej jakości, ale to, co masz w worku to rzeczywiście wygląda na odpady z trymowania.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki wszystkim za poświęcony czas. Każdy z was kiedyś był amatorem. Doszliscie do wprawy dlatego dowiaduje się od wyjadaczy a nie gdzieś z lewych źródeł. Na pewno jeszcze będę potrzebował kilka rad. Ale to jak odbiorę nasiona w sklepie bo faktycznie nie jest to coś czego oczekuje. A pomijając fakt że z gówna zamku nie ulepisz. 😉 Milego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...