Skocz do zawartości
Borysievm

Kot uciął cały szczyt ( 4 małe listki )

Rekomendowane odpowiedzi

Kot odgryzł albo ściął cały szczyt roślinki która miała około 7cm została tylko łodyga. Czy jest szansa że zacznie jeszcze rosnąć? Czy już do wyrzucenia? Bardzo proszę o odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Borysievm napisał:

Kot odgryzł albo ściął cały szczyt roślinki która miała około 7cm została tylko łodyga. Czy jest szansa że zacznie jeszcze rosnąć? Czy już do wyrzucenia? Bardzo proszę o odpowiedź 

Ten kikut w doniczce to sprawa przegrana, nic z niego nie będzie. To co zostało do odratowania, może i się da uratować. Puści korzenie albo i nie różnie bywa. Ja bym sobie darował. Zaczął od początku a na przyszłość lepiej pilnował kota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Udyr napisał:

Jeśli to automat to kiełkuj nowe nasiono. Albo nic z tego co zostało nie wyjdzie, albo będzie karzeł i kilka g na końcu. Szkoda zachodu.

Tak jest !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AmberYbarra napisał:

Ten kikut w doniczce to sprawa przegrana, nic z niego nie będzie. To co zostało do odratowania, może i się da uratować. Puści korzenie albo i nie różnie bywa. Ja bym sobie darował. Zaczął od początku a na przyszłość lepiej pilnował kota.

Kota to ja powinienem naciągnąć za to że wtyka łapy w to co nie powinien. Dzięki wielkie panowie za pomoc 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borysievm Koty uwielbiają takie kwiatki:) 
Musisz bardziej pilnować. I kota i kwiatków. Pamiętaj, że są rośliny, które są silnie trujące dla zwierząt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...