Skocz do zawartości
Armando

Dylemat growboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy czytają tego posta mam kilka pytań odnośnie o growboxa chodzi czy nie będzie za ciasno boxa o wymiarach 70x70x200 4 sezony  na długość Wega planuje 4-5 tyg w doniczce 11litrów materiałowe czy lepiej kupić boxa o wymiarach 80x80x160 i będę wdzięczny za radę  i pozdrawiam wszystkim growerom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Armando napisał:

to optymalne na 80x80x160? bo chce treningi zrobić lst topping oraz scroga

powinno być ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Armando Witaj, to kwestia długości wega, jak długiego wega planujesz dla fotoperioda ? Długość wega determinuje i wielkość doniczki i wielkość namiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wiesz generalnie myślałem żeby zaplanować wega aż na 35 do 40 dni żeby miarę wypełniły namiot nie żeby od razu wyjebało mi namiot w pizdu tylko żeby wypełnić na całą siatkę i chyba kupię 80*80*200 bo na kwitnieniu może być bardzo gęsto taką mam teorię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Armando 35 dni wega wystarczy 11 l donica, 40 dni też 11 litrowa donica wystarczy, ale tu można by się dla większego komfortu zastanowić nad donicą 14 l. Wielkość namiotu 80x80 to akurat 4 donice 14 l i weg do 45 dni i masz tam busz , na scroga w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...