Skocz do zawartości
TrzeciBratLumiere

Wywabianie zapachu

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo będę oddawać wynajęte mieszkanie. Trochę się tu hodowało, trochę paliło. Generalnie jak ktoś wchodzi, to mówi, że od razu czuć smród palenia. Osobiście nie czuję, ale już chyba mi się receptory przyzwyczaiły. Nie chcę mieć na głowie właściciela, dlatego chcę jakoś pozbyć się smrodu. Ktoś działał już w tym temacie? Myślałem nad wynajęciem ozonatora, ale nie wiem, czy da radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrzeciBratLumiere ponoć można zrobić roztwór wody z octem lub sokiem z cytryny. Wysprzątaj wszystko powycieraj, tam jakieś dywany są ?

są firmy do usuwania zapachów ale nie wiem czy wchodzi w grę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Andi napisał:

@TrzeciBratLumiere ponoć można zrobić roztwór wody z octem lub sokiem z cytryny. Wysprzątaj wszystko powycieraj, tam jakieś dywany są ?

są firmy do usuwania zapachów ale nie wiem czy wchodzi w grę 

Tekstyliów od właściciela w zasadzie nie ma, kanapa jedynie mogła przyjąć w sobie trochę smrodu. Firma raczej nie wchodzi w grę, mam zapis umowny potrącający 5 stów z kaucji, już wolę mu zostawić, żeby sam się z tym żarł.

 

@bingobum  A to faktycznie działa? Maszyna jest do wynajęcia za jakieś grosze, jakby to miało załatwić sprawę, to nawet się nie zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po necie pisze, żeby to odpalać na kilkanaście-kilkadziesiąt minut. Odpalę rano, jak wieczorem wrócę, to wyłączę - mam nadzieję, że to zabije wszystko, co wydziela jakikolwiek zapach 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...