Skocz do zawartości
Prezes

Wybór zestawu growbox na początek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do growboxu w najbliższych miesiącach.

https://www.higarden.cz/300w-led-sety/led-set-300w-attis-basic/

https://www.growcity.cz/produkty/lumatek-ats-pro-300w-kit-100x100cm

Spodobały mi się te modele

Proszę o poradę co jeszcze muszę kupić aby mieć pełen komplet 🙂

I jak myślicie ile krzaków to pomieści? Chciałbym zacząć od automatow

Edytowane przez Prezes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak na swoim przykładzie , nie kupuj gotowych zestawów bo przepłacisz lepiej powoli kupować to co potrzebujesz na dana chwile . I nie zaczynaj od automatów, ja zaczałem bo bałem się swiatła a okazało sie że są trudniejsze niż zwykłe sezonówki, nie uczysz się LST,  ani nie masz żadnej kontroli nad veg/bloom. Niby roślinka rośnie ale dokonca nie wiesz co z nią robić/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znalazła by się dobrą dusza która skompletowała by mi taki zestaw?? Ja naprawdę nie wiem co wybierać 

Może być nawet 120x120 ale ja naprawdę nie wiem co wybierać, dlatego chciałem gotowca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mireckiczy w razie jakiś pytań z growboxem mogę się na ciebie obrócić? Chciałem kupić jakiś gotowy komplet żeby nie mieć problemu z montażem, growbox stałby blisko okna ale w pokoju jest cały czas 22 stopnie. Mieszkam w małym starym bloku na parterze 

Edytowane przez Prezes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...