Skocz do zawartości
ciechen

Automacik Grapefruit Auto 60 days

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ciechen napisał:

mogę używać Plagron terra grow( na wegetacje ) z terrą bloom( na kwitnienie

można jak roślinie trzeba pierwiastków 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Miałbym ale kupuję gotową.Kiedyś zacznę tworzyć coś po swojemu ale to w przyszłości.Mam swój plan w głowie od początku zabawy z uprawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir powodzenia. Bardzo ważny jest krzem,  dla wzmocnienia łodygi - im grubsza tym lepsza i szybsza wymiana wartości odżywczych oraz transportu. Do tego to naturalna ochrona przed kimś kogo nawet nie chciałbym mieć w organicznej uprawie czyli chroni przed zerowaniem larw ziemiorki. Krzem jest pomijany, a jest ważniejszy w uprawie niż wszystkie inne mikroelementy, które weedowi producenci nam wciskają w swoich boosterach.  Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir ja akurat mam na to radę, tanią. Mączka bazaltowa. Popatrz na top crop vulcano i pisałem u siebie amino. Dużo ca, mg, fe. Mam chwilę to wrzucę już u siebie zdjęcie z opakowań czego ile mają. Sorry ziomek że Ci w fotorelacji gawędzimy @ciechen🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerknijcie na Filterek czy poprawnie założony tej osłonki białej sie nie zdejmuje nie ?

IMG_20221223_182903.jpg

IMG_20221223_182909.jpg

I mimo duzo mocniejszego wentylatora wyciaga mi mniej powietrza niz zwykly wiatraczek łazienkowy, mozliwe to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update 14 dzien flo. Nie było mnie 4 dni więc po powrocie do domu zastałem smutną płaczącą wierzbę przelana azotem gdyż podlewałem na zapas. Ale 1 porządne podlanie i się podniosła obejrzałem ją cała no to pierwsze listki od dołu troszkę wyschły nwm czy je ucinać przy automacie , I na 1 listku mam brązową plamkę ale taką bardzo mała . Na dzień dzisiejszy wygląda to tak.

IMG_20221229_110302.jpg

IMG_20221229_110323.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ciechen takie bardzo wyschniete i zdechłe liście usuwaj jak już jest po nich. Owe resztki liści są zagrożeniem jakiejś plechy 🙂

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 flo udało sie doprowadzić ją do porządku , sporadycznie na małych listkach popalone końcówki ale ilości wody jakie ona wpiernicza masakryczne ;D

IMG_20230103_123620.jpg

IMG_20230103_123633.jpg

IMG_20230103_123642.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Powiem Ci że jak na 1 raz i takiego truposza to się rozrósł potężnie szczególnie ze to nasionka po 17 zł ;D. Ale w ciągu miesiąca tyle wiedzy złapałem od was z tego forum że już zaluje ze to automat jest.
e wiatraki bym powycinał w pizdu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko Materiałowe doniczki jaka pojemnośc na roślinki mniejwiecej 80-120 cm. Wczesniej używałem 15l i zastanawiam sie nad wiekszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...