Skocz do zawartości
Scoobi

Growrilla hydro 4xCricital Kush

Rekomendowane odpowiedzi

@doominikto jest jeszcze weg,chce je jeszcze tak z tydzień przytrzymać,żeby doszły do siebie po fryzjerze,miejsca jest sporo jeszcze.

@Mr.Greenzrobiłem tak jak napisałeś 😜

@Soniq21miło takie rzeczy się czyta,tym bardziej,ze łatwo na początku nie miały 😉Mysle,ze to zasługa Superthirve z mikoryza Great White +intensywne nawożenie😄

@Rzeźnikprzekładam,tylko nie codziennie,a ostatnio rosną bardzo intensywnie😁

Dzisiaj np.musiał zdjąć całą siatkę i zrobić ją od nowa.

Inne pytanie,też wam się gromadzi woda na podłodze? Dzisiaj wszystko jeszcze raz dokładnie przykręciłam,ale co tydzień uzbiera się tak przynamniej 8litrów.😐

Temperatura w boxie to około 30 stopni(teraz będę starał się 26 w dzień utrzymywać),chiller jest ustawiony na 20,rozumiem,ze woda się skrapla,ale aż tak?

Osuszacz mi ostatnio nawał,teraz go ogarnąłem(przynajmniej tak mi się wydaje🥴)mam nadzieje,ze sytuacja się nie powtórzy.

EC niezmiennie 1.8

pH 5.8

Co2 na poziomie 1200ppm

Woda RO

Silicon Atami 0.1ml/l

Canna Calmag 1ml/l

Shogun Hydro A+B 2.6ml/

Katan Roots 0.2ml/l

Zenzym 2.5ml

Supervit 1kropla/4l

Superthirve 1ml/4l

Great White 1 łyżeczka na 40l

Raz w tygodniu leci oprysk Plagron Vita Race 5ml/l i dwa razy zrobiłem roztwór z Agrecol Asahi 1ml/l🤨

Na flo poleci Canna 👊🏻

A oto efekty dzisiejszej pracy końcowej😎

Siatkę naciągnąłem na pasy do transportu+ trytytki😁

 

D0752090-133D-4743-96A7-2181CC35E4BE.jpeg

Edytowane przez Scoobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik jeszcze?😐 

Bałem się,ze trochę właśnie przesadziłem,mogę to zrobić w pierwszych dwóch tygodniach po przełączeniu,czy lepiej teraz? Dzisiaj starałem się poobcinać łodygi,które dałyby popcorn,ale dużo tego trochę jest,a na płonie tez nie chciałbym stracić 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed w hydro są 25 dni i nigdy takich efektów nie miałem w ziemi/coco od sadzonki,dobra decyzja to była😃

Edytowane przez Scoobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie używam RO

Dzisiaj przełączyłem je na kwitnienie,flora kleen za dwa dni wleci,później nawozy na flo od Canny ✌

Lampy dałem 50 cm od szczytów,chyba tak będzie dobrze,nie?

Nie mogę się doczekać efektów 😬

DE0DA164-A43A-4172-9457-FC7247C89508.jpeg

Edytowane przez Scoobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens Tez jestem ciekaw,za dwa tygodnie się okaże,miejsca chyba starczy 😬

Najbardziej to się o wilgoć martwię,bo mam obieg zamknięty,mam nadzieje ze dodatkowego osuszacza mie będę musiał kupować 

Edytowane przez Scoobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza partia na kwitnienie wleciała,zdziwiło mnie pH,musiałem dodać pH plus (było z początku 3.3),spowodowane jest to chyba od większej dawki nawozów i dodatków,miernik był dzisiaj kalibrowany,nigdy się z takim czymś nie spotkałem,ale po raz pierwszy też stosuje tak wysokie dawki nawozów(ciekawe czy ich nie popali😬).

Na pewno będę się teraz bacznie przyglądać roślinom i obserwował pH.

Aktualnie komputer ustawiłem na 6.0,EC 2.1,światło rozkreciłem na 670ppfd (570 wat),dałem je też trochę wyżej.

Temperatura w dzień 29/30 stopni,70% wilgotności (żeby VPD się zgadzało,za tydzień będę je zmniejszać do 65%),w nocy 22 stopnie i 58%.

 

Co2 na poziomie 1200ppm,filtr musiałem dzisiaj założyć,lekki zapach jest wyczuwalny,albo ja jestem na to wyczulony 😅

Nawozy :

Silikon Atami 0.1ml/l

Canna Calmag 1ml/l

Canna Hydro Flores AB 3ml/l

Canna Boost 2ml/l

Katan Roots 0.2ml/l

Zenzym 2.5ml

Terpinator 2.5ml/l

Supervit 1kropla/4l

Superthirve 0.7ml/50l

Great White 1 łyżeczka na 40l

Oprysk Plagron Vita Race 5ml/l

Lubie je obserwować pod zielonym światłem 🫣

7CD58BED-6F2C-4984-8FBF-30CD39391743.jpeg

D751FD03-81E4-4532-A01F-CE04EA8ECD99.jpeg

F7D765E1-2D39-4EA6-BDC2-0349CCCF4A33.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...