Skocz do zawartości
kamilstopro

2xgelato, original afghan kush, blackberry gum, gorilla cookies.

Rekomendowane odpowiedzi

@Andi pH dobre sprawdzalem tym testerem najtańszym, nie nie przelewam ,właśnie czekam aż będzie sucha i wtedy podlewam. Wczoraj dałem 1 raz lampę na stoprocent i rano zauważyłem oklapnięte 3 roślinki i właśnie na dwóch roślinach pojawiły się takie przebarwienia na liściach ( na dwóch roślinach na dwóch liściach w sumie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością niedobór.  Wątpię by bylo to od nadmiaru. 

Cal-mag najprawdopodobniej  ?

 

 

calcium-deficiency (2).jpg

@Andi ona bardziej wygląda na wysuszona niz przelane. 

@kamilstopro daj jej calmagu I dobrze pić.  Obserwuj I dawaj znać jak co się pogorszy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem dałem 0.5 ml calmagu. A powinno się dać 1ml. Następnym razem dam więcej , tam jest azot a już zaczyna kwitnąć i nie chciałem za dużo dawać azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj pełną dawkę cal mag przy deficycie w glebie przez kilka podlań, później uzupełniająco mniej, ale dawaj cały czas

Przez to że dałeś światło na max wzrosło zapotrzebowanie i wyszły braki.... Zwłaszcza przy ledzie tak jest

I moim skromnym zdaniem to trochę za szybko żeby na max lampa chodziła ¾mocy będzie ok

I azotu też potrzebny na kwicie, ale mniej

Miałem nie raz porównanie jak dawałem tą samą ilość nawozów do roślin różnej wielkości

Mniejsza była ciemniejsza i ładne kwiaty były, a w większej odrazu braki azotu wyszły, zrobiła się jaśniejsza i kwiaty wolno rosły i to bardzo, a później jebania z tym żeby uzupełnić braki 

 

Edytowane przez Shagyalonzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kamilstopro napisał:

Przesadziłem z czymś czy to jakas oznaką niedoboru, są to górne liście  ? Wszystko lałem według zalecen nawet ciut mniej. Wczoraj dałem światło na stoprocent bo już 2 tyg po pierwszych preflowersach może to od tego ? Było ok 35cm od szczytów.

IMG-20230119-WA0006.jpg

IMG-20230119-WA0000.jpg

IMG-20230119-WA0002.jpg

IMG-20230119-WA0003.jpg

Tu odrazu widać że żarcia im trzeba

Kcal mag ładuj non stop jak udyr Ci napisał

Tym bardziej jak filtrujesz wodę (teraz to doczytałem 😅)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko u mnie się poprawiło wszystko idzie w dobrym kierunku. Dzień 44 a critical dzień 37. Zdjęcia po kolei..1 critical , 2 gorilla cookies 3 critical 4 i 5 gelato

IMG_20230128_162019.jpg

IMG_20230128_162026.jpg

IMG_20230128_162029.jpg

IMG_20230128_162034.jpg

IMG_20230128_162036.jpg

Wilgotność około 50procent średnio. Temperatura w nocy ok 17 w dzień ok 23 stopni. Lampa już hula od dzisiaj na 100% i 60cm nad najwyższą roślina. Przeglądałem bardzzo dużo innych forum i czytałem że można już ja odpalić na stoprocent.

Wogole teraz obczailem że zrobiłem zdjęcia o 16.20 także pozdro 420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo za mało potasu chodź w tej fazie nie powinno jeszcze wybijać potasu albo masz robala. Nie prześledziłem całej fotorelki wiec nie wiem co tam lałeś. Jak zaczną żółknąć to potas i jak najszybciej uzupełnij a jak nie to robal.

C83238DB-B32C-4BCD-8F46-3004D920D67E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...