Skocz do zawartości
Boogie

kiedy ścinać, ocena trichomów

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że to mój pierwszy grow, nie posiadam ani punktu odniesienia, ani sprzętu lepszego żeby porównać trichomy. Wydaje mi się, że jeszcze przeźroczyste, ale włoski już w większości brązowe. Nie chciałbym nic przeoczyć.

Cudów nie oczekuje, będzie mała i pewnie słabo oszroniona, bo pół żywota spędziła w słabym świetle, więc w to że napuchnie jeszcze, wiary nie mam. 

Co myślicie? 
(dodam, że ostatni raz podlałem odżywkami, od teraz sama woda)

DSC09020 (2).JPG

DSC09037 (2).JPG

DSC09024 (2).JPG

DSC09034 (2).JPG

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Piotr111111 napisał:

@AmberYbarra no tak są mleczno przezroczyste 😁

Tak jest !.

2 godziny temu, Boogie napisał:

@Piotr111111i co sądzisz na podstawie tych wskazówek i zdjęć?

Zwróć uwagę na to że praktycznie wszystkie białe włosy stały się brązowe. A trichomy nadal nie są w pełni mlecznie. To jest dowód na to że kolor włosów często nie idzie w parze z dojrzałością trichomów. I nie należy się sugerować tym elementem pąków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AmberYbarra Dzięki. No właśnie staram się patrzeć na trichomy, ale też nie da się nie zauważyć już mocno brązowych włosków, przez to że to  pierwsza roślina, zapewne dużo błędów było, ale zawziałem się żeby ją doprowadzić do końca, choćby miałbyć jeden kwiatek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...