Skocz do zawartości
bartek99

Po czym poznać chemola?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, po czym rozpoznać chemola? Mam ziomka od którego biore temat od kilku miesięcy i ostatnio złapałem kilka podejrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to normalne ze ciezko jara mi sie 2 a czasem 1 jointa w ciagu dnia? smak jest tak obrzydliwy ze co chwile musze pluc (kiedys tak nie bylo, normalnie 4 czy nawet 5 lolek wchodzil bez problemu) dodam ze to czysciochy

ogolnie mam tez troche inne pytanie, po 2 tygodniach jarania dzien w dzien zaczynam czuc totalne obrzydzenie do jedzenie i czuje ucisk w zoladku co kilkanascie minut (kiedys na gastro jadlem bardzo duzo, ale teraz dziennie 1500 kcal bo jestem na diecie a mimo to mam te obrzydzenie, tak tylko dodaje gdyby ktos napisal ze to przez to ze na gastrówie jem za trzech)

oczywiscie na detoksie z kazdym dniem mam coraz wiekszy apetyt i brzuch zaczyna mniej bolec az w koncu brzuch ustepuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartek99 z tym brzuchem to mam podobnie, niby gastro, niby apetyt mam ale zarazem mam uczucie pełnego żołądka.. ale może to dobrze, bo nie wpierdalam za trzech 😄

Co do stafu... głowa Cie nie boli po paleniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartek99 pytam, nie że wyciągam wrażliwe dane 😄 ale trafił mi się kiedyś rzut, po którym ewidentnie był ból głowy, zorientowałem się dopiero po czasie, że zawsze po buchu one występują.. nie jakieś mocne, ale dało się je odczuć. Dlatego myślę, że coś było w tym koperku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to normalne ze buch strzela? bardzo rzadko sie to dzieje no ale jednak

wczoraj jak jaralem bata to mi iskry polecialy ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...