Skocz do zawartości
Growerseed

LSD, Purple Haze - marshydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

Są i nowe nawozy 

IMG_20230120_200808.jpg

dfdbgdnbfgngfn.png

Tu mam tabelkę nie wiem czy dobrze wykminiłem. Oczywiście lać będę jak będą się pojawiać oznaki głodu ale też  nie  chcę doprowadzić do niego i wolałbym profilaktykę od leczenia 

Zielone to mój veg a czerwone kwitnienie jestem w trakcie 6 tygodnia i póki co idzie książkowo nic nie leje samo rośnie 

Chodź cała tabelka trochę z dupy bo co zakwita już po 14 dniach? Nawet automat najszybciej po 21 i to też do końca nie prawda bo jest jeszcze faza indukcji wcześniej. Już nie mówiąc o warzywach gdzie Vega liczy się w miesiącach.

Mam też w razie czego pk 13/14 gdyby azot był na maxa a potrzebowałbym samo pk, na końcówce greensensation piszą że 1ml/L ale jeśli ktoś używał go w praktyce to może powiedzieć czy to jest zgodne z prawdą czy potrzeba inne dawki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 dzień Flo. Topki się formują. Dzisiaj było lane 500ml , 1ml/L calmag 1ml/L top max i zdecydowałem się na nie wielką dawkę pk 13/14 0,4ml/L i taka w tym tygodniu będzie co tydzień będę zwiększał stopniowo. Wodę piją tak co 3dni purple nawet można co 4 dzień 

IMG_20230125_173219.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia 1 luty 23 dzień flo. Pomału zaczyna się zabawa oraz problemy.

IMG_20230201_181819.jpg

IMG_20230201_181745.jpg

LSD jaśnieje od góry stawiam że to PK ale czy samo? Może połączone z azotem bo praktycznie nie był lany od samego początku.

Purple znowu popalenia ale nie wiem czy niedobór czy może za nisko lampa bo mam już dwie lampy purple była pod ledam dosyć nisko. Popalenia są na 3 liściach u góry pozatym ok

 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry poniedziałkowy już nie taki poranku a jak poniedziałek to zaczyna się 5 tydzień flo.

IMG_20230206_182609.jpg

IMG_20230206_182623.jpg

Oraz problemy, zwiększenie dawki z 1ml PK do 2ml co poddlanie nie przyniosło efektu. Jaśnienie następowało z góry do dołu nie z dołu do góry co mogło by wykluczyć azot no ale liście mówią co innego wygląda to na typowy niedobór azotu. Dół już też zaczyna jaśnieć ale najbardziej dolne liście są ciemne 

pH jest dobre około 6.8 na flo może być ale dzisiaj podlałem by trochę obniżyć mimo wszystko. Szkodników nie mam. Przelewać nie przelewam ani nie jest przesuszana również. Więc to odpada.

Przenawozić nie mam czym bo leje PK samo ostatnio plus top max ale też w dawce jakiejś niewielkiej. Przenawożenie pk inaczej raczej wygląda.

Teraz myślę o przyjebaniu jakiejś konkretnej dawki azotu typu 4ml z alga bloom. Albo dalej się bawić z podnoszeniem dawki pk ale to bez sensu jeśli nie przyniosło to rezultatu. 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wkoncu w boxie. Narazie walczę z niedoborami u LSD. U purple jest znacznie lepiej. 

IMG_20230213_162933.jpg

Jednak kluczowym niedoborem był azot dopiero dawka 3ml growa poskutkowała i liście zaczely robić się zielone spowrotem. W purple już chce niedopuścić do tego dlatego leje blooma co ma też azot a nie tylko pk 13/14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 46 na flo 

Purple

 

 

 

IMG_20230217_172223.jpg

LSD

IMG_20230217_172343.jpg

Purple wszystkie zielone liście bo po widoku LSD ogarnelem się i zaczelem lać wcześniej nawozy. 

Na LSD idzie 5ml growa i 8ml blooma a to wciąż za mało 😮 do tego greensensation w dawce 1ml.

Zakupiłem osuszacz bo jak lampa gaśnie to mi wypierdala odrazu 80%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens cudów tu nie będzie 😄 na początku flo nie miały wystarczająco światła bo nie miałem jeszcze namiotu plus zbyt póżno zapanowałem nad niedoborami LSD.  ale jeszcze coś tam puchną sobie powoli.

teraz tak to wygląda na dzień dzisiejszy.

 

LSD

 

IMG_20230227_191746.jpg

Purple

 

IMG_20230227_192127.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na butelce green sensation jest napsiane ze to zastepuje pk 13/14 jak co i nie przesadzaj z greenem bo ja wlalem za duzo i raz ze mi glony w wodzie urosly dwa popalilo roslinke

Edytowane przez ciechen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie czekałem kto pierwszy to napisze😉 serio. Gdybym tak nie zrobił 2 razy w dwóch oddzielnych grow to nikomu bym tego nie podpowiadał. Ale jeśli mówimy o biobizz to serio serio przy takich jasnych liściach. Ale w organice na efekty trzeba poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3  mnie już mniej zdziwiło to a bardziej przyjełem jako prawdę objawioną od konopnego mesjasza organiki 😄 bo i tak tam pod tą LSD cały czas leciały takie dawki że woda była brązowa ale takiego hardkoru jeszcze nie robiłem xd. mam nadzieje że pomoże.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...