Skocz do zawartości
Armando

Początkowe przygotowania do uprawy roślin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań odnośnie  o lamp led , uprawy w kokosie oraz czy da radę wyciągnąć max 150g na 4 sezonowe Purpple punch przy treningu Lst topping oraz scrog ?

Czy ktoś miał takie żarówki led grow o mocy 100w bo podobno ma jakieś ponad 14000 lumenów albo 1521 lumenów ? 

Mam takie żarówki jedno 100w i dwie żarówki o mocy 50 w a box będzie miał wymiary na 50x50 i nie wiem czy wystarczy na oświetlenie całego boxa czy lepiej zainwestować jakieś dobrego leda za jakieś 300-400zł ? proszę o poradę i druga sprawa chodzi o uprawę w kokosie czy ona faktycznie daje jakieś od 5 do 10% większy plon niż zwykłej ziemi? podobno tak było napisane na forum tylko nie wiem czy to prawda 

 

images.jpeg

lumen-comparison-high-output.jpg

Edytowane przez Armando

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Armando napisał:

czy da radę wyciągnąć max 150g na 4 sezonowe Purpple punch przy treningu Lst topping oraz scrog ?

tak

1 godzinę temu, Armando napisał:

Mam takie żarówki jedno 100w i dwie żarówki o mocy 50 w a box będzie miał wymiary na 50x50 i nie wiem czy wystarczy na oświetlenie całego boxa czy lepiej zainwestować jakieś dobrego leda za jakieś 300-400zł ?

lepiej zainwestować

1 godzinę temu, Armando napisał:

druga sprawa chodzi o uprawę w kokosie czy ona faktycznie daje jakieś od 5 do 10% większy plon niż zwykłej ziemi? podobno tak było napisane na forum tylko nie wiem czy to prawda 

jak nie uprawiałeś jeszcze, to lepiej ziemię zastosuj bo kokos jest trudniejszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi w kokosie nie robiłem ale mam zamiar tym sprawdzić jak to wyjdzie czy będzie lepsze czy nie chce to zrobić w celu porównania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...