Skocz do zawartości
kamilstopro

Sklep czy dobre ma opinię i czy znacie growworld rybnik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , szukam czegos dla siebie i natknąłem się na ten sklep ma bardzo niskie ceny i czy ktoś z forumowiczów miał z tym sklepem do czyeniania ? Growworld.

Growworld.pl

Sorki growworldsklep.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz zamawiać. W sensie mail na odpowiedniej domenie i na paczkomat. Jak kurier to trzeba się zastanowić. Sklep jak wiele innych, bierze towar w jednej czy dwóch hurtowniach. Pewnie warszawskiej. Jak daleko nie masz to kontakt osobisty, gotówka, makijaż. Każdy chce zarobić i ugryźć coś z legalnego (botanika...) czy mniej legalnego (mj) tortu. Promocje są zapewne na coś, coś zalega, hurtownia chcę coś podbić, zmienić roczniki produkcji dostępnego towaru... Ja bym się nie przejmował. Z drugiej strony wróć do pierwszego zdania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tam chcesz. Najgorszym problem z wysyłką, najczęściej, nie są sklepy a firmy kurierskie. To weź pod uwagę. Każdy niech weźmie. I serio czasami bliżej dorwać coś drożej, ale osobiście i z gotówką, niż wjebać się na minę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro ziomek poczytaj o bezpieczeństwie w internecie. O zakupach. Na pewno dowiesz się z nich, że zamawiając przez firmę kurierską musisz podać swoje lub kogoś dane (zaufanego bądź nie). Różne są sposoby. Poczytaj a późnej zamawiaj, pestki na samym końcu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilstopro   Wystarczy, że policja wystąpi do kuriera o ujawnienie danych osoby zamawiającej, a firma kurierska ma obowiązek im te dane przedstawić, a jak mają podejrzenie, że zamawiałeś coś w celach niezgodnych z prawem to mając twoje dane , robią ci w domu rewizje i nie potrzebują nakazu, wystarczy im policyjna blacha, a prokurator do 7 dni od przeszukania ma obowiązek wystawić nakaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mirecki napisał:

@grolsch3 była kiedyś akcja taka że chcieli dane wszystkich osób, kojarzę ten motyw ale czy teraz by go powtórzyli? No nie wiem nie wiem, większa świadomość ludzka a i papugi cwańsze 

Mnie jedynie chodzi o to, że jak ktoś myśli że może lampę, box itp kupić z dostawą pod jakiś adres i spać spokojnie to się myli. Oczywiście nie sieje paniki. Komu by się chciało ganiać za uprawami typu mkw... Dla przykładu. 

Papuga cwańsza, ale droższa. Wolę spać spokojnie, pomyśleć i nie wydawać tyle na kolejne kasty 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...