Skocz do zawartości
bobas1212

4x Quick One, Automaty

Rekomendowane odpowiedzi

10 dni od wyjscia z ziemi.

Siemano. Taka sytuacja. Producent pisze ze to jedna z najszybszych odmian, a właśnie na takiej mi zależy. Od pestki do zbioru w 9tygodni! Mam nadzieję 🙃😜 Trening lst w planach, choć tutaj liczę na wasze podpowiedzi, czy jest sens skoro roślina maxymalny wzrost jaki osiąga to 60cm 🤷‍♂️ okej, dodaję fotki, ale zanim to takie zapytanie. W jednej z nich już na początku z pestki wyszły dwa korzonki. Nic z tym nie robiąc zostawiłem. Teraz widzę że rosną dwie obok siebie. Czy to uciąć w chuj, czy zostawić i zobaczyć co z tego wyjdzie. Czy nie będą osłabiać się na wzajem? 

Dzięki 👊👋

 

- 4x QUICK ONE AUTOMATY   od RQS

 Pestki wyszły z ziemi 15 listopada

* Namiot od spider farmer 70x70x160

* Led SF 1000 

* donice  8L

 * Ziemia Plagrona, Zielona

* PH metr, ADWA AD11

* 2Wentylatory mieszajace 30 i 15w

* odżywki 《na foto》(+ alga grow, ktorej nie ma na fotce).

 

 

20221104_110731.jpg

20221124_150512.jpg

20221124_150547.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bobas1212 napisał:

Trening lst w planach, choć tutaj liczę na wasze podpowiedzi, czy jest sens skoro roślina maxymalny wzrost jaki osiąga to 60cm

jest sens będzie więcej szczytów głównych 

3 godziny temu, bobas1212 napisał:

Producent pisze ze to jedna z najszybszych odmian, a właśnie na takiej mi zależy. Od pestki do zbioru w 9tygodni!

w większości przypadków jest dłużej 

 

3 godziny temu, bobas1212 napisał:

W jednej z nich już na początku z pestki wyszły dwa korzonki. Nic z tym nie robiąc zostawiłem. Teraz widzę że rosną dwie obok siebie. Czy to uciąć w chuj, czy zostawić i zobaczyć co z tego wyjdzie

zostaw zobaczymy co wyrośnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano Panowie. Dzisiaj mija 30 dni życia dziewczyn. Jakos średnio mi się to podoba, wrzuciłem do środka white Widow cbd, zaczęła kwitnąc, reszta też pokazała włoski i coś zaczyna się dziać. Ogólnie na ten moment uważam że to chujowa roślina do treningu, bardzo niska. W dodatku coś liście dolne w trzech egzemplarzach jakos żółkną. Rzućcie okiem, proszę. Czy wydaje się wam, że to wygląda jak należy? 

IMG_20221213_235711.jpg

IMG_20221213_235940.jpg

IMG_20221214_001503.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym mega podziękować za tak liczne komentarze, które bardzo mi pomogły w problemie który miałem, teraz to się niestety nasiliło, bo mogłem liczyć sam na siebie.. nikt nie skomentował, ani nic nie podpowiedział 🤷😔 może tym razem będzie lepiej. 

34 dni życia roślin. W środku white Widow CBD, reszta QUICK ONE. 

Rośliny są chyba przelane. Wszystkie jak kurwa jeden ... Dzisiaj zauważyłem niedobory. Coś zaczęło wyskakiwać na liściach. Chuj wie co mam zrobić z tym teraz 🤬😤🤯 piszą żeby wyjąć z doniczek i wsadzić do nowej z suchą ziemia. Nie mam na to czasu, już krew mnie zalewa, bym najchętniej wyjebał je w chooy i posadził coś innego.. wrzucam fotki. Trzymajcie się, 5 👊IMG_20221219_134616.thumb.jpg.29e52c783ab418c2741d67017e7589a2.jpg

IMG_20221219_134600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz ile wody im lejesz i one zaczynaja kwitnąć już wiec podłej je czymś co Ma azot by uzupełnić braki w tych jasnych dodaj calmaga i pk i powinno dać radę 🍹
jak zaczną bardziej kwitnąć to może być problem z uzupełnieniem braków 🙂 

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wody leje tak na oko, wsadzalem palec żeby sprawdzić mniej więcej czy trzeba lać czy nie. Od paru dni zacząłem zapisywać ile i czego lałem, ale już wtedy zmniejszyłem dawke wody, więc nie powiem ile było przedtem. Podlewalem co 2 -3 dni. Myślę że za dużo... 🤷🤬 pH wody różnie na zmianę, od 6.3 do 6.8max. 

Zauważyłem też że się zatrzymały w miejscu, jedna prawa dół wcale nie rośnie, reszta tak jakby chciały a nie mogły. No kurwa co tu dużo mówić, zablokowane jebaniutkie. Staralem się żeby nie przesadzić z odżywkami i dawałem po połowie dawki. No chuj, poczekam do czwartku nocy 1-2 , lecę wtedy na wakacje i nie będzie mnie przez 6 dni do 28. Tak więc podleje wtedy odżywkami a dam mniej wody 🤷🤔 no chuj zobaczymy, najchętniej wyjebał bym je w chuj, no ale nic, może właśnie dzięki temu się czegoś nauczę 😉 Jak macie jakiś pomysł, chętnie wysłucham co Wy zrobilibyscie na moim miejscu?🤔

Edytowane przez bobas1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spowolniły wzrost to potrzeba Azotu,  Potasu i Wapnia. Może zrobić jej oprysk z czegoś? Nie wiem czy calmag nadaje się na oprysk, jak nie to trzeba zarzucić w glebe. 
Wiesz jakie wynosi ph roztworu oraz gleby?
Żółte liście to brak azotu, pytanie właśnie czy za mało go dajesz, czy po prostu złe ph i nie przyjmuje azotu.
No i są przelane, przesusz ją. Zawsze mi powtarzali, lepiej roślinę przesuszyć niż przelać. 
Nie ma co poddawać się, ciśnij do końca.. lepiej teraz popełniać błędy, pomęczyć się i powkurzać aby przy następnych razach już lepiej do tego podchodzić :classic_cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobas1212 przelane są, korzenie podgnite pewnie ^ ^ do tego niedobór wapnia, PK i azotu zaraz zacznie brakować, daj jej przeschnąć, uzupełnij niedobory i ciśnij dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 dni od wyjścia z gleby. Coś tam zaczęły kwitnąc, ale porażka ogólnie... Podlewał będę już na bank mniej i z głową. 

Widać w chuj niedoborów. Ostatnio dałem konskie dawki NPK i calmaga. Mimo wszystko liście dalej pokazują niedobory. Ręce kurwa opadają, w dodatku jak patrzę na drugi namiot, idzie ślicznie, a ten przez jebane przelanie chuj strzeli. Co tu robić Panowie, co tu robić 🤬😥🤯compress1671925558706.thumb.jpg.fb53c50c1f05dfc12c4956c5742dedcf.jpg

compress1671925559006.jpg

compress1671925557870.jpg

compress1671925557104.jpg

compress1671925557534.jpg

IMG_20221224_220552.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green właśnie staram się wysuszyć je, ale jak mówicie że niedoborów od zajebania i ja też to widzę.. więc starałem się je ostatnio uzupełnić, dałem duże dawki nawozów na 2l wody. Jak widać za mało. 

I nie wiem co mam robić, czy czekać żeby gleba wyschła i doszła do siebie, czy podlewać mala ilością wody z dużymi dawkami nawozów 😥😤🤯 Jak wy byście zagrali? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...