Skocz do zawartości
Paruwczak2137

Żółkną liście od dołu

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr  3.11 wyszła z ziemii 

najpierw spryskuje ziemie i potem jeszcze dolewam z buteleczki. Woda kranowa pH 6.2. Jednego dnia zwykła woda a drugiego z juiceroots z biogrow i tak na zmianę. Myślałem ze to przelanie wiec dziś jej nie podlalem wgl. Ogółem w środku jest wentylator 100cm3 który wieje gdy lampa swieci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paruwczak2137 sprawdź delikatnie palcem czy nie ma mokro, jeśli nie to trzeba podlać.

I przesadzić do większej donicy by się przydało też. To auto czy normalny sezon ?

Czym mierzysz wodę ? Po dodaniu juice root i grow pH spada dosyć znacznie.

Mierzysz po wymieszaniu pożywki ? Trzeba brać różne rzeczy pod uwagę, młoda siewka jest delikatna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr sprawdzić będę mógł dopiero za 5.5h bo teraz nockę zaczęła (testuje system 12/1) 

myslalem o przesadzeniu właśnie na dniach. Sezon rqs ak47.

biopon te papierki jednorazowe. Kranówka na starcie ma 8.2 pH i dodaje 0.4ml biodown (0.1 obniża o 0.5ph) do tego 4ml rootjuice.

tak po wymieszaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr rozumiem, logiczne. Wziąłem teraz wodę do podlewania i zmierzyłem jej pH wychodzi pomiędzy 6 a 6.5 wiec tutaj jest gites. Dzięki za wszelkie rady. Natomiast co myslisz o tym wentylatorze może za bardzo jej tam wieje bo mam 1 wyciągający 100m3 i drugi w środku mieszający 100m3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej roślinka odżyła i dobrze leciała lecz znowu coś ja ugryzło może to jakiś deficyt? @Udyr


dostala dzie oprysk calmagu ale bardzo malutki bo to raczej nie to. Ciężki przypadek przy 1 uprawie rośliny szły bez żadnych problemów a tu jakaś wymagająca panna się trafiła😆. Ogółem coś mała chyba jest jak na 21 dzień Wega 

spacer.pngspacer.pngspacer.png

Edytowane przez Paruwczak2137

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje jedzonka wg zaleceń producenta a niedobór się rozwija

dostala tez oprysk calmaga i brak poprawy 

ph ziemi 6.2

Ph wody 6.40

dostaje 1ml topmaxa i 2ml pk13/14

6545CE32-BE1E-4FAF-B658-5D42B090F43D.png

1A3088CD-E953-45FF-A9E6-4825DCA785F7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...