Skocz do zawartości
Łebołbeł

Odpowiednie miejsce na uprawę indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz   Za mocne masz palenie, jak na twoje możliwości, bo piszesz jak o czymś, co jest tylko w twojej głowie, a nie tutaj w realiach. :D Napisałem jasno, że każdy ma mieć prawo do swojego podejścia i kogoś może satysfakcjonować uprawa konopi bez thc, a ciebie nie musi, jak tobie taka opcja się nie podoba to twoja sprawa, a jak komuś się taka opcja podoba to jego sprawa i tyle w tym temacie. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Nie czepiam się, tylko stwierdziłem, że koleś może chcieć uprawiać konopie bez thc i to może go satysfakcjonować, a ciebie nie musi, rób , co chcesz, a innemu człowiekowi daj robić, co on chce i cieszyć się z uprawy roślin bez thc , bo to też ma prawo go cieszyć i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ta pisałeś o tym, że prawdziwy grower sadzi zielone z thc , a po zrobionej robocie jara swój plon, a do tego, że nie opłaca się sadzić konopi, jaka nie ma thc, bo to bezsensu i tak klepałeś żyjąc w swojej rzeczywistości,  ale koleś od początku mówił o tym, że nie chce thc, chce konopie przemysłowe, na jakie zdobył pozwolenie, wiec nie wiem, po co tu wrzucać temat konopi z thc, jak wiadomo, że koleś nie tego tutaj szukał, nie tego chciał, bo określił się na wstępie jasno, że to ma być  uprawa  z uprawnieniami legalna , a nie nielegalna.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ja pierniczę ty masz swój świat, kopcisz za dużo, bo się odklejasz, weź sobie sative załatw, a nie jedziesz, jakąś mocną indice, jaka ryje ci banie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jeśli jesteś tak głupi jak twoja accapulco to ja stąd wychodzę, serio, masz spinę że napisałem iż dla mnie taka uprawa jest bez sensu i chce ci się dalej produkować w tym samym temacie kiedy ja już dawno bekę sobie robię : D

A kopcę z pewnością mniej niż ty bo 1 lub 2 komora vapa dziennie 

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie wiem o czym ty do mnie piszesz , mam obawy o twoje zdrowie psychiczne, może potrzebujesz pomocy , przestań jarać i pójdź po pomoc, bo sie odklejasz coraz bardziej od rzeczywistości. ;) Stajesz się przykładem, że niektórzy nie powinni palić, bo to im szkodzi.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...