Skocz do zawartości
Czupakabr

Blueberry auto, White Widow auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr dobra tylko ten kołnierz w tym filtrze taki krótki oby dobrze klej złapał na tym. Ten filtr jak widać montujesz z niczego się go nie obiera? 

Używałeś pochłaniaczy wilgoci dają coś? Na te nockę muszę coś wykombinować. 

Czy tylko osuszacz"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czupakabrr osuszacz mam tylko. Wieszany pod sufitem boxa, dosyć spory.

Soda oczyszczona w pojemniku powinna trochę wilgoci zdjąć jeśli chodzi o domowe szybkie sposoby.

 

Wentylator nie wsuwa się mufą w filtr ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  mam tłumk spięty z wentem na zewnątrz, nie załamuj mnie ze musze to rozbierać. Chciałem tak

W środku filtr > rura > went jest na zewnątrz, na dachu > tlumik

Spróbuję z tą soda na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czupakabrr filtr-went-tlumik zapewni lepszą szczelność wentylacji i brak obaw o zaciąganie lewego powietrza.

Poza tym tłumik wycisza szum powietrza za wentylatorem a nie przed nim.

Każda odległość między filtrem a wentylatorem zmniejsza ciśnienie zaciąganego powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr no mam tłumik na końcu drogi wyciaganego powietrza

A jak zrobię w ten sposób 

Filtr went rura tłumik? I czy to konieczne jak tylko tak ma byc git to prosta sprawa. Tylko powiedz mi czy takie 0,7 metra drogi dobrze zaizolowana rura będzie w ogole lapalo gdzieś lewe powietrze? 

Do tej pory myślałem że filtr będzie w środku a reszta na zewnątrz, to spięte jest metrową rura nawet nie rozwinięta do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czupakabrr tak jak napisałeś będzie ok. Ważne jest żeby było jak najszczelniej między filtrem a wentylatorem. Chodzi o to żeby całe powietrze szło przez filtr, dlatego najlepiej mieć spięty filtr z wyciągiem bezposrednio.

Wszystko co dalej za tym zestawem to już wolna wola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :( nadlamalem łodygę w tej starszej mniejszej, podejrzewam że jest to blueberry i to na niej mi zależało akurat najbardziej. Co z tym zrobić zregeneruje się czy rozwiązać to lst i spróbować ja jakoś "skleić" patykiem.

Większe pół średnicy jest złamane. Złamało się przy glebie lepszego foto nie dam rady zrobić. 

Nadgorliwość.. Miałem poczekać do wieczora aby jeszcze przeschło, podlewałem wczoraj z rana. 

Da mi teraz w ogóle jakiś plon czy że stresu się zatrzyma i g*** da?

Na ostatniej fotce lst młodszej. 

 

 

Screenshot_20221203-122929.jpg

Screenshot_20221203-123034.jpg

Screenshot_20221203-123257.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czupakabrr  Ja u siebie też ostatnio złamałem główny szczyt przy naginaniu tak jak ty większa połowa pękła, odczepiłem od drutu skleiłem taśmą malarską i roślina się ma dobrze 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...