Skocz do zawartości
Czupakabr

Blueberry auto, White Widow auto

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano,
będzie to moja pierwsza uprawa więc proszę o uwagi i wszelka możliwa pomoc. Mam nadzieję, że uprawa dotrwa do końca. Robię to na własny użytek. Zależy mi aby susz był dobrej jakości, nie to co z ulicy. Wybrałem odmianę White Widow auto, czytałem że ma coś wspólnego z uprawa medyczna oraz Blueberry auto że względu na ponoć dobry owocowy smak co w przypadku waporyzacji jest dla mnie mega ważne i porządane.

Domek i meble:
Box 40x40x140
Lampa mars hydro ts600 bez regulacji mocy (ciekawe czy będzie przez to lipa)
Donice air pot 8l
Malutki Nawilzacz za 5 ojro
Mieszak 2100obr/min trochę mocny na ten metraz, przez to nie będzie latał cały czas bo od wlotu i tak jest spory ruch
Wyciąg 75-100m3 vents quietline duo 100 narazie podpięty pod słabsza moc
Później wleci jeszcze filtr węglowy active can lite 150 (myślicie, że ogarnie zapach? )

Ziemia i nawozy:
Biobizz lightmix
Biobizz trypack, rootjuice, calmag i ph-
Canna cannazym oraz pk 13/14

12.11 pechy do wody na 24h
13.11 zmiana lokum na wilgotne waciory
15.11 jedna pecha osiągnęła kielek 2cm więc wleciała z samego rana do gleby i została podlana 50ml wody na pH 6.1. druga pójdzie wieczorem,oby lub jutro rano.

I na koniec śmieszna sprawa nie wiem która jest która, także będziemy odkrywać je w trakcie. Zapraszam wszystkich do śledzenia.

 @Zielone krainy @Udyr  @Tester

Screenshot_20221115-110507.jpg

Screenshot_20221115-110513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Czupakabr napisał:

Później wleci jeszcze filtr węglowy active can lite 150 (myślicie, że ogarnie zapach? )

powinien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Root Juice i cannazym podawać od wsadzenia kła czy jak wyjdą na wierzch? Po ile lac wody przez najbliższe 2tyg. To że lejemy gdy robi się sucho to wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mr.Green napisał:

@WBB to im nie dolewaj  😄

Już tydzień o suchym pysku siedzą... wczoraj delikatnie po setce dostały... żeby nawozu posmakowały 🙂

Wczoraj wiatrak mieszający dołożyłem bo brahol cos przyniósł.

A dlaczego przelane to juz nie będe pisał... @Mr.Green, Ty wiesz czemu 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy drugi namiot został rozstawiony, przerobiony na niższą wysokość, trochę ścian pogipsowane, rośliny przelane (bo chciałem idealnie podlać)... całe szczęście, że żadna roślina już się nie złamała 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi kiel poszedł w glebę. Jak wyjdą to dam im root Juice i cannazym od canny, oczywiście jak już będzie suchawo. Tylko nie bardzo wiem w jakiej ilości. 4ml/l roota i 2ml/l cann będzie ok czy to za dużo? I podałbym nie wiem po 200ml wywaru? 

Mogę zrobić taką miksturkę na litr wody a za 3/6 dni użyć resztę? 

Ile ta odstana woda po 48h jest jeszcze zdatna do użycia? 

 

Edytowane przez Czupakabr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czupakabr  Nie lej ukorzeniacza i enzymów od razu od wyjścia, poczekaj, aż będzie 5 dzień od wyjścia i wtedy 1/4 dawki na opakowaniu, co tydzień zwiększaj dawkę o jedną część, czyli w następnym tygodniu połowa dawki na opakowaniu, potem 3/4 i cała dawka, wszystko połączone z obserwacją roślin. Powodzenia.

Dawki są podawane na 1 litr wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr nie da się go obrócić. W czym może nie być uziemienia? Jeśli chodzi o te bolce to wszędzie po drodze są 😅

Chyba że ten programator taki szkoda że nie mam innego na podmiankę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...