Skocz do zawartości
ColderVoid

LSD Auto - Barney's Farm | CFL Elektrox 125W | 0.25m2

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

tylko nie wal tym mieszakiem prosto w planta 

Nie walić prosto w planty?

Ja myślałem, że one się wzmacniają jak tak nimi telepie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB wystaw głowę na 16h jak jedziesz samochodem.. zobaczymy jak Cię to wzmocni  😄 Niech wiatrak miesza powietrze zaraz nad głowami roślin..  10-15 cm 

Taki bezpośredni podmuch w twoim przypadku  np. Moze walić suchym powietrzem w małego planta I to jeszcze bardziej wysuszyć I zmęczyć.. A jak dmucha  nad głową to się nie przeziebi  🙂 jak to kolega @ColderVoid  wyżej napisał.  Mieszając powietrze troszkę wyżej I tak będą lekko tańczyć co w zupełności wystarczy. Wir, ciąg I pęd zrobią resztę.  Jak chcesz bezpośrednio na roślinę to muszą być dobre warunki i roślina lepiej jak będzie trochę większa I najlepiej jak jest oscylacyjny to nie męczy w jednym miejscu  tylko każdemu po trochę 🙂 w mojej opinii rzecz jasna 🙂

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 to mnie zaciekawiles teraz 🙂 ruszam do lektury

Bo to słodkie było  w smaku 😄

@Pierr1947 szacun za info jednak życie w niewiedzy bywa bardziej fantazyjne 😄

 

Screenshot_20221123-214456_Chrome.jpg

Bo liczyłem że to jednak THC haha 😄

A wychodzi na to że żywica jednak nie wypływa..  co i tak nie zmienia faktu że swoją trzeba zrobić 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie nie spokojnie, aparat je trochę odzielenił, normlanie są bardziej zielone

Wode dostaje w przedziale 5.8-6.2 PH no i dzisiaj też wleciał Terra Vega wg tabelki 35ml na 10L

Edytowane przez ColderVoid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ColderVoid Trenował ją będziesz ?

Już dawno LST powinno wlecieć, teraz ciężej będzie ją nagiąć, przesusz dobrze ziemie, by ci łodyga nie strzeliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 23:

Temp: 22 °C

Wilgotność: 78%

@Zielone krainy Tak była gięta wczoraj (22 dzien) o dziwo wolałem robić lst na podlanej. Mogło mi sie wydawać ale jakby lepiej sie układała pod sznurki

W skrócie, czekam na ocene bo jakby nie patrzeć pierwsze lst i pewnie wszystko nie jest dobrze zrobione

20221205_211912_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ColderVoid  Nie robi się lst na podlanej, bo to grozi złamaniem łodygi, a to dlatego, że gdy ziemia jest podlana to roślina absorbuje wodę z ziemi i ona powoduje spęcznienie łodyg i nabrzmienie liści. Łodyga w tym stanie jest nie plastyczna i podatna na złamania, przy mocniejszej presji po prostu pęka. Słabo nagięta , ziemi powinno być pod same brzegi doniczki, by roślina nie siedziała w dołku, a główna łodyga powinna być położona na ziemi, by stożek wzrostu skierował się w bok wzdłuż podłoża. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak tam teraz podsypiesz od góry to pod samo pierwsze piętro liści wyjdzie. I gięcie nad tym piętrem wypadnie...

Ja identycznie pierwsze podejście do LST zrobiłem.... i jak taką uwiązaną pociagnąłem niżej do gleby to strzeliła jak suchy patyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Noo wyczucie sznureczka mi wczoraj nieźle wleciało "tylko żeby nie pękła". Dlatego też jest tyle tych sznurków żeby gięcie nie było na raz i robiłem z niej bardziej taki łuk

Prawdę mówiąc zjebałem tym że lekko za późno sie za to zabralem. Mogłem wcześniej jak łodyga była jeszcze w miarę giętka. Dlatego też myśle nad tym czy by nie zostawić to teraz w takim stanie jakim jest żeby nie zostawiła po sobie tylko korzeni w ziemi.

Edytowane przez ColderVoid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...