Jump to content
Sign in to follow this  
Gibexnator

2 x / Mimosa x Orange Punch od BARNEY'S / Lumatek Attis 200W / biotabs

Recommended Posts

@Brazil Munster wilgotnosc 70-80 % ,  temp dzień  24-5  w ciemni po 20-1. Lampa 40% i wisi jakieś 58 cm nad szczytami. Właśnie im zrobiłem FIM a przed zgaszeniem spryskam asahi sl. 

20221122_211923.jpg

20221122_211928.jpg

20221122_211937.jpg

Edited by Gibexnator

DZIEŃ 16       zrobiłem im LST i podlałem po litrze na głowę. Co wy na to gdybym jutro już je przełączył na 12/12 , troche czas nagli 😁. I mam zapytanie , ten biały nalot na doniczkach to może być od biotabsów ??.

20221126_185847.jpg

20221126_185812.jpg

Edited by Gibexnator

13 godzin temu, Gibexnator napisał:

ten biały nalot na doniczkach to może być od biotabsów ??.

może być i od samej wody

DZIEŃ 21     Dzisisj światło ustawiam na 12/12. Poprawiłem  wczoraj LST. Mam takie pytanie , czy wycielibyście teraz kilka wiatraków czy podwijali  ?? Chodzi mi o te wielkie liście , tylko może akurat dzięki  nim  one tak szybko i fajnie rosną.

20221201_091342.jpg

@Gibexnator rosną fajnie I szybko bo BioTabs zaczął działać. Korzenie pozarly mycotrex + bakterie się rozkrecaja co powoduje intensywny wzrost pod ziemią a finalnie wzrost rośliny  😉

Ogromna zaleta całej tej organiki jest to że jak to obcykasz to tego nie da się spierdolic  🙂 co jest równoznaczne ze zwiększeniem swoich szans na to by zawsze ściągać dobry zadowalający plon.

Tak jak udyr pisał jeżeli nie zasłaniają to nie ma sensu. Masz miejsce Tak ze spoko. Liście są na dole a odrosty I tak zaraz wystrzela I będą wyzej  🙂

DZIEŃ 23  / 2 / 0     od wczoraj rosliny przeszły na 12/12 h. Za kilka dni poprawię LST żeby mi nie wybiły za wysoko. Dodałem zeby potem się nie pogubić który dzień hehe.

20221203_104253.jpg