Skocz do zawartości
Gibexnator

2 x / Mimosa x Orange Punch od BARNEY'S / Lumatek Attis 200W / biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, zaczynam kolejną przygodę tym razem liczę że bez żadnych głupich błędów, żadnych chorób i szybsze przejście na flo.                                                   

2 x Mimosa orange od barneysa     

Nawozy od biotabs                             

Ziemia  bio canna terra                       

Lumatek Attis 200W   40 %  mocy i 60 cm nad doniczką.                       

Nie wiem za bardzo co się dzieje jednej z roślinek , tak jak by się do.końca nie otworzyła , ale na ziemi leży jej pancerzyk.

20221110_072455.jpg

20221110_072506.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator te mieszaki masz „oprawione” w karton? Wilgotność na wegu może Ci popsuć te oprawę. Jeżeli chodzi o roślinkę, wg mnie poczekaj dzień lub dwa i wszystko będzie wiadomo, czy chce rosnąć czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dwaplusjeden noo , te małe wentylatorki są na takim stelażu z kartonu 😁 . Będę obserwował , jeżeli zacznie się rozlatywać wymyślę coś innego. Po prostu nie chcę narazie wlaczać mieszaków ze względu na głośność i rozmiar roslinek. Jezeli chodzi o tą roslinkę , wyglada jak by nie mogła się otworzyć mimo że pancerz zrzuciła 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator mieszaka nie używaj póki co. Jest zbędny. Ja włączam około 2 tygodnia I nie bezposrednio na planty A na ich głowami. Niech sobie tam miesza. Wir zrobi resztę.

Ta jedna co się nie otwarla do końca to pozostałość po skorupce.. taka jakby błona. Też tak miałem teraz. Poczekaj dwa, trzy dni I powinna to zrzucic. Jeżeli nie to znaczy że się trochę skleilo I trzeba będzie to delikatnie urwać w ostateczności. 

@Gibexnator mieszaka nie używaj póki co. Jest zbędny. Ja włączam około 2 tygodnia I nie bezposrednio na planty A na ich głowami. Niech sobie tam miesza. Wir zrobi resztę.

Ta jedna co się nie otwarla do końca to pozostałość po skorupce.. taka jakby błona. Też tak miałem teraz. Poczekaj dwa, trzy dni I powinna to zrzucic. Jeżeli nie to znaczy że się trochę skleilo I trzeba będzie to delikatnie urwać w ostateczności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's Byniu , nie do końca tak  , ale po części 😄 chodzi mi o to że  silna odmiana i ma dać w miarę duzy plon.  Ogólnie to chciałem zrobić 1 odmianę THC a drugą CBD . Niestety ciężko znaleźć  Dinamed CBD Plus   więc odpuściłem. 

Panowie  , Zastanawiam się czy nie zrobić sobie takiej  dodatkowej listwy chłodzącej  i używać jej jako mieszaka , będzie ciszej a i strasznie na jakości nie ucierpi uprawa.   

a45c3b9c40c482c1757c8efb4d6e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silna czy słaba ściągaj tą błonę zanim zżółkną ci listki startowe, wilżyć wodą przykryć kubeczkiem przezroczystym sadzonki żeby miały wilgotność dużą i zrzuci błonkę a jak nie to ja zawsze wykałaczką ściągam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator jeśli chcesz coś z cbd to popatrz CBD Kush od Dutch Passion. 

Jedna z podstawowych odmian ze sporą zawartością cbd. 

Sam będę jedną wrzucał przy następnym razie, sporo ciekawych smaczków znów przytuliłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , szybka akcja za pomocą wykałaczki. Niestety na jednym listku ta błona została , nie ruszam jej bo bym uszkodził listek. Zobaczymy jutro , na noc ją spryskam. 

20221110_194343.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr oby oby 😁 bo za 3 tygodnie liczę że przejdziemy na 12/12. No i chcę się zabrać za olej RSO.

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...