Skocz do zawartości
Gibexnator

2 x / Mimosa x Orange Punch od BARNEY'S / Lumatek Attis 200W / biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć  , mam mały dylemat , wycinać te małe widoczne  popcorny czy już zostawić  bez stresu ?? Ogólnie  tak patrzę to w porównaniu do poprzedniej uprawy do wygołociłem sporo.

20221224_085558 (1).jpg

20221224_085820 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator jakoś nie widać tam mocno śmieci pod spodem. Jeśli coś jest nieoświetlone fest to może wylecieć.

Który to dzień ? Można by było się kilku liści pozbyć dla lepszej penetracji światła i dać już jej spokojnie robić swoje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr To by był już 10 dzień kwitnienia i ogólnie  44 dzień. Właśnie je podlałem i dostały po 2,5 litra na głowę w tym po 1ml atami bloombastic i po 0,5 ml sugar royal.  Powyrzucam kilka liści , ale nie za duzo bo w poprzedniej zachorowała i brakło  wiatraków i uschła 🙂

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie mam herbatki bo nie kupiłem napowietrzacza. PK daje bio bloombastic i sugar royal. wczoraj to nawet dostały calmagu troszkę dla zasady. Ale masz rację przyjrzę  czy aby nie brakuje azotu 🙂

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak nie wiem czego i  skąd się te jebane muszki znalazły w namiocie ale   biotabs to mistrzostwo świata 😄 zwłaszcza z tym ph heheheeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 DZIEŃ   KWITNIENIA

Chyba coś się porobiło , bo strzeli jutro 3 dzień po podlaniu a doniczki nadal ciężkie hmmmm , obym nic nie wykrakał 😄  Liście mocno żółte staram się  wypierdzielać  na bieżąco .

IMG_20230112_103200 (1).jpg

IMG_20230112_195719.jpg

IMG_20230112_195728.jpg

IMG_20230112_103229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...