Skocz do zawartości
Gibexnator

2 x / Mimosa x Orange Punch od BARNEY'S / Lumatek Attis 200W / biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster wilgotnosc 70-80 % ,  temp dzień  24-5  w ciemni po 20-1. Lampa 40% i wisi jakieś 58 cm nad szczytami. Właśnie im zrobiłem FIM a przed zgaszeniem spryskam asahi sl. 

20221122_211923.jpg

20221122_211928.jpg

20221122_211937.jpg

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 16       zrobiłem im LST i podlałem po litrze na głowę. Co wy na to gdybym jutro już je przełączył na 12/12 , troche czas nagli 😁. I mam zapytanie , ten biały nalot na doniczkach to może być od biotabsów ??.

20221126_185847.jpg

20221126_185812.jpg

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator Po treningu powinny mieć chwilę na regeneracje, ale to lst , więc w sumie przełączać możesz, choć lepiej byłoby im dać jeszcze moment , lepiej je podoginać , rozłożyć i dopiero wtedy przełączać na kwitnienie.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gibexnator napisał:

ten biały nalot na doniczkach to może być od biotabsów ??.

może być i od samej wody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi przy poprzedniej obserwowałem i nie zauważyłem takich zjawisk 😁 ale ciekawe ciekawe , będę obserwował.

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 21     Dzisisj światło ustawiam na 12/12. Poprawiłem  wczoraj LST. Mam takie pytanie , czy wycielibyście teraz kilka wiatraków czy podwijali  ?? Chodzi mi o te wielkie liście , tylko może akurat dzięki  nim  one tak szybko i fajnie rosną.

20221201_091342.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator rosną fajnie I szybko bo BioTabs zaczął działać. Korzenie pozarly mycotrex + bakterie się rozkrecaja co powoduje intensywny wzrost pod ziemią a finalnie wzrost rośliny  😉

Ogromna zaleta całej tej organiki jest to że jak to obcykasz to tego nie da się spierdolic  🙂 co jest równoznaczne ze zwiększeniem swoich szans na to by zawsze ściągać dobry zadowalający plon.

Tak jak udyr pisał jeżeli nie zasłaniają to nie ma sensu. Masz miejsce Tak ze spoko. Liście są na dole a odrosty I tak zaraz wystrzela I będą wyzej  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 23  / 2 / 0     od wczoraj rosliny przeszły na 12/12 h. Za kilka dni poprawię LST żeby mi nie wybiły za wysoko. Dodałem zeby potem się nie pogubić który dzień hehe.

20221203_104253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 / 7 /0   Dzisiaj powycinałem wszystkie małe pizdryki , słabo rokujące szczyty i sporo lisci.  Przed ciemnią spryskam je asahi sl i dalej obserwujemy. Zajebiście dużo małych muszek w namiocie i pokoju , lepy zapełnione i wyciagnięty nawilżacz z  powodu braku miejsca. Gdzies za kilka dni wleci kolejna dawka biotabs 🙂. Ogólnie to olałem sprawę i  rośliny się rozrosły , może nie będzie ciasno.

20221208_094055.jpg

20221208_091226.jpg

20221208_094253.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 DZIEŃ     1 FLO                   dzisiaj otrzymały poraz kolejny oprysk i podlanie z wywaru czosnkowego. Ogólnie już nie planuję większych prac fryzjerskich. Zastanawiam się czy kupować te biotabs na kwitnienie czy użyć mojego atami bio bloonmbastic.

20221215_171348.jpg

20221214_095707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 DZIEŃ  / 7 KWITNIENIA                 Rośliny otrzymały dzisiaj po 1,5 L wody i 0,5 ml sugar royal ( może mnie Green nie zabije 😁)  ziemiórki widoczne tylko pojedyncze sztuki , jeszcze je podleje kiedyś wywarem z czosnku dla pewności. Uruchomiłem dodatkowy mieszak. 

20221221_084240.jpg

20221221_084213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gibexnator napisał:

Rośliny otrzymały dzisiaj po 1,5 L wody i 0,5 ml sugar royal ( może mnie Green nie zabije 😁)

Cel uświęca środki... ja bym nawet nasikał jakby to miało masy topom dodać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...