Skocz do zawartości
WeedN00b

Czy mój temat mógł złapać pleśń w woreczku foliowym

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Przychodzę z pytaniem, otóż około miesiąca temu musiałem wykitrać nieco palenia w woreczku foliowym na dworze, starałem się to zrobić w miejscu w którym palonko nie będzie miało zbyt dużej ilości światła ale niestety musiałem zawinąć temat w foliowy woreczek który starałem się jak najdokładniej owinąć tak by przylegał do całego tematu następnie tym co zostało po szczelnym zakręceniu woreczka założyłem to co zostało na temat raz jeszcze i znów okręciłem takim sposobem kilka razy aż do momentu w którym cały woreczek został tak zawinięty, moje pytanie brzmi czy dałem mocno dupy i coś przez ten czas mogło się stać z moim paleniem (pleśń, grzyby) czy może tak chałupnicze zawinięcie tematu w miarę skutecznie je ochroniło i przez tak stosunkowo krótki czas nic nie powinno się stać? Pytanie może głupie i wiem że najlepiej to trzeba było wrzucić to w słoik albo w worek próżniowy ale niestety nie miałem takiej możliwości :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tester napisał:

@WeedN00b jak topy suche i szczelnie zamknięte to plechy nie złapią

Suche to one były jak dobrze pamiętam, jak wykitrane były standardowo do noszenia i szybkiego przypalenia :D to aż się zbiły w kuleczke bo w taki sam sposób jak wykitrane to było noszone więc myślę że szczelnie jest, jak już się do tego dobiorę niedługo to na co zwrócić uwagę? Wiem że organoleptycznie można stwierdzić czy coś nie wzięło złego, ale może będzie mokre albo w środku woreczek jakby spocony będzie od tematu czy coś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tester napisał:

@WeedN00b sprawdź czy nalotu niema jakiegoś

Dzięki za radę, jak się do tego dobiorę dam znać czy coś jest nie tak czy jest git, może się komuś przyda na przyszłość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...