Skocz do zawartości
Prograss

1sza uprawa/1xGelato-K/70x70x160/TS 1000/150W/20L Airpot/Biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Mr.Green napisał:

aczkolwiek ide zaraz znowu spróbować.. może już lepiej klepie  haha 😄

No nie klepie... choćbyś nie wiem jak sobie wkręcał to nie klepie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mr.Green napisał:

@WBB moje juz sciete wisi dwa dni.. to moze cos klepnie powoli 😛 chociaz ciut ciut.. 😄 kurde no 🙂 

Aaaa.... myślałem, że Ty sampla jak ja podkradles 🙂

Coś czuję, że te 2 tygodnie będzie najgorsze z tych całych 3 miesięcy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB u Ciebie? 

@Prograss Ci powiem.. że teraz nabilem takiego małego popcorna jeszcze mokrego rzecz jasna.. zgrzalem go podwójnie na 205°

I się kurde nawet porobilem lekko :))) 

Lekko bo lekko.. 😄 ale porobiony.  Bananek na ryju i wewnętrzny spokój odczuwam  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mr.Green napisał:

@WBB to co.. posucha obecnie..?

No jak ch... wszystkie lufy po 3 razy opalone 🙂

I jak będziesz tak podpytywał to znowu sampel zostanie odcięty 🙂

Obok boxa leży cała kupa liści 🙂

A bez dyma ja zasnąć wieczorem nie umiem.... wystarczy mały dymek i śpię jak misiu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lato weż sobie na polu posadzę jakieś pestki to będziesz miał większy zapas bo ten namiot to z bratem opalicie raz dwa 😄

Dobra już nie podpytuje  😄 bo to spalicie z mojej winy zanim dojrzeje  😄

Ale jak ja bym miał takie swoje poddasze.. to ja jebie  🙂 Ale opcja :)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Siemanko ludziska nie sądziłem, że tak się ktoś stęskni. Masz trochę racji, na szczęście nie wyjada się, ale przez moje ćpunerskie zaciągi po spróbowaniu jednego szczyta małego w sylwestra polecialo chyba z 50 podobnych w ciagu 2tyg. 🤣 O 19 wkleje fotki jakies jak lampka sie wlaczy

Tu fotki z przedwczoraj

20230120_191057.jpg

20230120_191900.jpg

20230120_224038.jpg

20230120_223712.jpg

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jesteś  🙂 nawet z tym podebranym tematem  😄 wybaczamy Ci 😄 Nie jesteś jedyny który nie skąpi na testy zanim roślina w ogóle dojrzeje 😄 Ja dopiero po 3 uprawie doprowadzilem grow do konca bez jakiegokolwiek podpierdzielania tematu  xD 

Jednak widzę że grubo podszedles do tematu jak z 50 sampli poszlo  😄

aVe MaRiA  :ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green

@Przedzior 

Dziękuję, podnieśliście mnie na duchu, bo myślałem, że tylko ja tak...  ^^ Jestem w szoku, że ta roślina tyle zniosła, bo myślałem, że się zhermi miejscami, albo inne zło ją nawiedzi. Wmawiam sobie, że dzięki temu się nie wyjadła, bo nie miała tyle do wykarmienia ile było na poczatku. 😄Powoli puchnie sobie, zauważyłem, że zaczęła robić sie jakby kolejna warstwa trichomów, robią się bielsze miejscami. Zapach bardzo mocny jak na jedną roślinę, aż się boję co by bylo jakbym miał z 4 takie. Ogólnie powinna skończyć kwitnąć w 8-10tyg, czyli za jakoś za 2-4tyg, ale nastawiam się na późną granicę ze względu na to jak oberwała ode mnie to pewnie opóźnienie z 2tyg ma ze względu na stres? Czy to nie ma znaczenie i poprostu odbije sie na plonie? Jakie wasze doświadczenie w tym? Chciałbym ściąć nie później niż w walentynki.

Zastanawiam się jak wyglada u was przechodzenie z jednej uprawy do drugiej. Czekacie aż zbiory najpierw wyschną w ciemni i dopiero po tym ruszacie z kolejną uprawą? Bo chcialbym już zacząć coś kielkowac powoli, żeby przed latem zdążyć coś zebrać, bo w lato na pewno nie będę miał czasu się w to bawić.

 

Ave Maria taak :yummy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prograss heh, ja na dwóch namiotach lecę to podstawiam maluszki do tej co jeszcze rosną, później przekładam do tego namiotu gdzie się suszyły (docelowego). Jak by nie patrzeć to tydzień półtorej jestem +... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z teraz parę fotek. Oby wytrzymała te parę tyg jeszcze chociaż

20230122_195109-min.jpg

20230122_194657-min.jpg

20230122_195053-min.jpg

20230122_195103-min.jpg

20230122_195038-min.jpg

20230120_224038-min.jpg

20230120_224011.jpg

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Tez tak pomyslalem pare razy, takie ciemne te liscie jakies u podstawy to za duzo azotu? A ten calmag z kazdym podlaniem? Bo daje tak co pare podlan  Tak zrobie jak mowisz

Edytowane przez Prograss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Prograss  No za to, że liście ci ciemnieją odpowiada azot, a te niedobory, jakie masz dotyczą potasu, ogólnie azot w nadmiarze na kwitnieniu hamuje proces kwitnienia, więc nie warto przesadzać z azotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemson ludziska kochane

Słuchajcie wyczytałem, że ta kropla/glut to jakieś cukry itp, czyli generalnie nic ciekawego, a szkoda, że nie żywica z uzdrowicielską mocą. 😄Usuwacie to? Nie zrobi się od tego jakaś pleśń? Ogólnie nie było mnie 3 dni przy pannie, przez ten czas wygląd liści trochę się pogorszył, ale też troszeczkę przypuchło i podsypało śniegiem gdzieniegdzie, także wszystko na plus narazie. Wieczorem będzie up mały, bo teraz podlałem syto i może troszkę wydobrzeje. 😄 

pozdrówki!

 

20230125_230010.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie usuwalem.  Myślałem że to żywica I byłem podniecony jakbyś pierwszy raz szedł do McDonalda  😄 przy kosie dopiero to "zjadłem z kumplem"  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...