Skocz do zawartości
C(BD)ORGI

No dzień dobry!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Po blisko 7 letniej przerwie od uprawiania postanowiłem wrócić do tematu. Uprawa zawsze interesowała mnie bardziej niż samo palenie towaru jednak po zakończeniu przygody z MJ odeszły również ciągotki do sadzenia. Wcześniej uprawiałem  3 sezony pod rząd automaty i mam za sobą jednego indoora, który de fakto był eksperymentalnym. To właśnie na tym ostatnim chce się najbardziej skupić. Totalnie nie zależy mi na ilości plonu - no może jedynie w kontekście wielkości boxa... 

Nie zamierzam stawiać wielkiego namiotu z hektarem powierzchni. Mój plan idzie raczej w drugą stronę i aktualnie jestem na etapie realizacji mikroboxa. 

Na co dzień jestem użytkownikiem CBD pod różną postacią - po kilku latach intensywnego jarania w latach szczeniackich nie lubię działania THC.

Zatem to tyle, jeszcze raz dzień dobry i do zobaczenia na forum! 🙂

Edytowane przez C(BD)ORGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dwaplusjeden Faktycznie sporo się zmieniło jeśli chodzi o nowinki, ale pewnych rzeczy się nie zapomina to jak z jazdą na rowerze. Z przyjemnością przeglądam tematy i odświeżam sobie to co odparowało mi z głowy po tych latach.

 

@WBB Haha, bardzo mi miło w takim razie. Taka przerwa bardzo dobrze mi zrobiła, ustatkowałem sobie życie i teraz jest czas na powrót do starego hobby :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...