Skocz do zawartości
Wojmax

Cookies Gelato

Rekomendowane odpowiedzi

@Przedzior Kurde doniczka jak doniczka, fajnie bo korzenie się rozwijają i rosną, z wad to w sumie jest jedna, że jak podlewam to często pierwsze 200 ml leci wprost do podstawki. Jeśli chodzi o inne doniczki to używałem zwykłej 5l plastikowej i sprawowała też się dobrze ale to na pierwsze podajże dwa tygodnie, te areo dobra rzecz, ziemia ma dostęp do powietrza i nie jest zbita masą, ale to też zależy jaką ziemię używasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na @Mr.Greenw czym hoduje.... w słoikach 😂

I teraz ma fobię doniczkową przez to 🙂

W 50 litrowej teraz hodował będzie 😅

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wojmax ja właśnie tylko używam tych materiałowych, ponoć są spoko nie kombinowałem z niczym innym dlatego pytam 😛 w materiałowych to łatwo rozpoznać kiedy trzeba podlać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 dzień flo, brak niedoborów, roślinka się prezentuje następująco. Mam pytanie zastanawiam się czy już nie zacząć lać pk 13/14 w proporcjach 1ml/1l wody, moje obawy się pojawiły stąd iż wyczytałem gdzieś że iż specyfikiem powinno się podlewać nie więcej niż 3 razy, około 2tyg przed ścinką. Normalnie dałbym jej dziś tylko Terra Bloom i powinno śmigać ale nie wiem dlatego wolę się zapytać. (Roślina trochę oklapnięte bo chce jej się pić)

IMG20230130155254.jpg

IMG20230130155259.jpg

IMG20230130155315.jpg

IMG20230130155304.jpg

Co uważacie Panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też pytanie dotyczące ścinki niepotrzebnych/ mało atrakcyjnych szczytów. Mowa tu o 4 szczytach na środku rośliny, są bardzo małe odstają od reszty, a z drugiej strony jest już kwitnienie więc nie chciałbym zbyt mocno ingerować. Co o tym uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 dzień od przełączenia na 12/12 

Roslinka wygląda następująco:

Narazie nie podlewalem PK 13/14, Terra Bloom na zmianę z wodą.

IMG20230206155805.jpg

IMG20230206155818.jpg

IMG20230206155837.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy moglbym 4 najmniejsze szczyty wyciac, czy lepiej juz jej nie stresowac i nic nie robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrace ale czy fryzjer jak już kwitnie też nie jest wskazany ? Wczoraj obcielem kilka odgałęzień takich na dole a jest już w fazie kwitnienia z 3 i pół tygodnia... @Zielone krainy @Udyr

I zrobiłem dość dużego fryzjera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...