Skocz do zawartości
bobas1212

3x GIRL SCOUT COOKIES 1x WHITE WIDOW CBD, LED MARS HYDRO SF1000!

Rekomendowane odpowiedzi

31 dzień Vega

Przyciąłem wiatraki, zrobione LST, trochę odbiją i na dniach będę przełączał na kwitnienie. 

Pierwszy raz sezonowki, więc z tym przełączaniem różne opinie i sposoby. 

Walić normalnie od razu 12/12? Czy stopniowo? Powiem szczerze  że pierwsza opcja wydaje mi się być wygodniejsza 🙈😉 a wy jak robicie? 

20221205_144828.jpg

20221205_144845.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37 dzień, 4 przełączania. 

Panowie ujebalem po 2 największe liście z każdej rośliny które zasłaniały szczyty. Chciałbym zrobić lolipopping, tylko zapytanie kiedy? 😔 Żeby to jakoś się pokryło z wyjazdem, rośliny nie będą podlewane przez 6 dni, od 22 grudnia do 28. 

Poradzicie coś zawczasu jak to zorganizować aby jedno się nie gryzło z drugim? Rośliny będą wtedy osłabione, dlatego że nie będzie wody ..

 Rozumiecie o co mi chodzi no nie? Ciężko mi to ubrać w słowa, ale myślę że zczaicie. 🤷🙈👊 

IMG_20221211_231425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soniq21 no jo tez tak kminilem, ale będą osłabione od razu po, bo będą bez wody 6 dni. Może zrobić np 19stego, podlać normalnie, a potem 22 myślę trochę więcej podlać żeby jakoś wystarczyło do 28. 

Nie wiem jak to rozkminic 😔🤬 nie umrą mi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak, mają worki oddychające i w podstawce brachu 👊@Soniq21 no jo tez tak kminilem, ale będą osłabione od razu po, bo będą bez wody 6 dni. Może zrobić np 19stego, podlać normalnie, a potem 22 myślę trochę więcej podlać żeby jakoś wystarczyło do 28. 

Nie wiem jak to rozkminic 😔🤬 nie umrą mi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, w czym problem? Ogól je i podlej od razu? Tu nie ma nad czym się modlić, a widzę, że duża część społeczności tutaj się pierdoli z tym chwastem, jakby każdy zabieg zabierał po 30 gram z krzaka. Tnij, podlej i kup w ogrodniczym nawadniacze do kwiatów, 5 zł sztuka, zmontuj do tego butle z wodą i jedź sobie ze spokojną głową, proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens roślina sama sobie pobiera, trudno powiedzieć, zależy od potrzeb rośliny, ja bym przyszykował sobie tyle butelek ile doniczek, butelki do góry nogami podczepione do nawadniaczy i będzie pobierało samo. Ogoliłbym je na 2 tygodnie po przełączeniu i tak za kolejne 2 tygodnie to zarośnie z powrotem. Po goleniu od razu podlanie i wtedy na dzień przed wyjazdem podlanie i montaż nawadniaczy

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz co dwa dni może być już pusta doniczka, tyle pije na kwitnieniu

@Mr.Green "od razu" czyli, że golić i podlać za 1 zamachem, a nie, że teraz zaraz😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...