Skocz do zawartości
bobas1212

3x GIRL SCOUT COOKIES 1x WHITE WIDOW CBD, LED MARS HYDRO SF1000!

Rekomendowane odpowiedzi

@Zumiacz @Mr.Green

Właśnie problem mam z alkoholem. Nie mam jeszcze 30, za to za sobą 2 terapie. Nie wspinam ich dobrze. Dlatego walczę codziennie o lepszego siebie 🦍 Mam ciągi i ciężko mi przestać pić, znalazłem sposób. Jaranie dużych ilości ziolka, co nawet nie dawało mi frajdy, a jedynie możliwość zaprzestania picia i przerwania ciągu. No, ale nic. O tym wystarczy 😉 Zostawiam dziewczyny na jeszcze tydzień w tych donicach, dzisiaj podlałem 2ml power rotsa z 2litrami wody, ph 6.8

 Dobra decyzja? Pozdro Panowie 😉👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej 👋 20 dzień od wyjścia z ziemi. Temperatura 24 wilgotnosc 80, mniej wiecej. Przesadziłem 4dni temu do dużych doniczek.

No co mogę posiedzieć. Słyszałem od wielu osób że ziemia w sobie ma tyle składników odżywczych że nie ma konieczności nawożenia do 2-3 tygodnia. Idąc dalej ta teoria, nie nawozilem. Jednak rośliny szły  bardzo marnie/powoli. Dodałem 1ml roots, alga grow I calmag na litr wody a podlałem 2l. Dziewczyny wyjebaly mocno i dopiero teraz widzę że zaczęły rosnąć. 3 sezony sobie poradza, najwyżej ciut dłużej potrzymam, ale niestety wrzucony jest też automat.. który niczym nie odstaje od pozostałych i jest malutki jak na 20dni życia ( prawa góra) 

I tutaj przyszła mi do głowy myśl, żeby go wyjebac w chuj, i zasiac nowego, którego wcześniej zacznę nawozić. Co myślicie? 

A tutaj dla porównania są automaty w wieku 15dni, które miałem grow wcześniej... 

👋👋

20221124_150933.jpg

signal-2022-08-19-14-14-05-685.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bobas1212 napisał:

I tutaj przyszła mi do głowy myśl, żeby go wyjebac w chuj, i zasiac nowego, którego wcześniej zacznę nawozić. Co myślicie? 

szkoda krzaka trochę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw. Jak testerek pisał szkoda go. To ta sama odmiana? Automatu? Różne różnie rosną..  Ogólnie jaśniejsze są od tamtych 

To że w ziemi jest na 2-3 tygodnie to nie znaczy że nie można delikatnie startować z papu. W ziemi są podstawowe składniki..  ze ona nie zdechnie A nie wszystkie gadżety wszystkich producentów zatankowane pod korek  😛

@bobas1212  jaka masz ta ziemię od Plagrona?

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ta słabsza to CBD white widow 😉 No to posłucham, i zobaczę co z tego wyjdzie 👊 te wcześniejsze ( większe) mocno nawozilem  pierwsza uprawa  więc myslalem ze będzie lepiej 🙈 No nic, widzimy się za tydzien, pozdro 😉

@Mr.Green tak  plagrona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobas1212 spoko luz. Już wiesz więcej 😁

Torf, czarny torf, włóknisty torf, perlit, obornik worm, Bat Guano.
40 kg/m3 organiczny nawóz NPK (3-15-4).

więc nie jest taka kozacka jak ja opisują. 

trzeba czytać ziom 😛

Ma mało azotu. Dlatego są jasne i mogą wolniej rosnąć 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano 👋😉 

24 dni dziewczyny mają. Dzisiaj zrobiłem pierwsze lst. Prawo gora White Widow CBD. Reszta GIRL scout cookies.

Dałem 2ml roots, plus 8ml alga grow, 3ml calmag,  woda ph 6.3 , 2 litry na 4 laski. 

No i rośniemy dalej. Lst wporzadku? 20221128_233615.thumb.jpg.07afd4327925a16713eb43557fcd2bc8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobas1212 ogólnie w porządku..  tylko nie potrzebnie tak test na ziemi.. W sensie że to zgiecie głównej łodygi lepiej jak jest trochę wyżej i kwiat nie jest ujebany na ziemi.. Bo jak będziesz podlewam to będzie w tym mokrym leżeć. Ona odbije i odrosnie 🙂 jednak w mojej opinii lepiej jak roślina jest nad ziemią. 

A tak to elegancko  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 dni. Na dniach coś tam ponaginam 😉

Mam jednak problem z poprzednim plantem. 

Pacjent to Gelato automat. Wczoraj posprawdzałem trichomy, mowie kurwa weszło na bursztyn z 15 procent. Myślę tnę to. Przyglądam się, patrze  nie no kurwa nie rób mi tego, dostrzegam pestki. Mowie No niech to chuj zajebie. Tym bardziej że topy piękne, duże i twarde, pachną ślicznie. Pierwszy raz mam taką przykra niespodziankę. Pestki są nie we wszystkich topach, ale no powiem szczerze trochę tego jest. 

Co robić, panowie co robić , jak to ratować? 😔 czy jak wyschną na dobre, dłubać w tym i wyjmować, czy co ? 🥺😔

 

 

20221202_131222.jpg

20221202_130340.jpg

20221202_022816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bobas1212 wydłub i do jogurtu sobie wrzuć. Do niczego innego się nie nadają raczej te pestki.

Zdezynfekuj też namiot żeby nie było niemiłych niespodzianek. Niby pyłek w wysokiej temperaturze nie jest płodny na długo, lepiej nie sprawdzać na własnej skórze 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 dzien. 

Listki które wyrastają, w sensie te nowe wydają mi się być chyba zbyt żółte. W White Widow, prawa gora, wygladaja sie byc okej. A reszta krzakow jakos tak kurwa zolto. Co to moze byc Panowie? Czy mi się coś zdaję? 😒🤐

20221204_021645.jpg

20221204_021618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...