Skocz do zawartości
WBB

Lemon Haze, Purple Kush, Gorilla Glue 80x80x160 HPS 400W

Rekomendowane odpowiedzi

51% to jest jak otworze namiot i temperatura szybko spadać zaczyna a wilgotność rośnie. Bo ten nawilżacz już albo nie chodzi wcale albo na godzinkę na dobę go puszczam bo po ścianach woda cieknie. K... wstyd 30g/krzak 🙂

To ja juz wiem dlaczego kumpel 5 lat temu chciał mi 2 namioty oddać z osprzętem  żebym mu hodował bo jemu nie wychodzi. A mi wtedy cos tam sie udało wyhodować 🙂

Ja się głównie skupiłem żeby ogarnąć tą temperaturę i wilgotność. Niby się udało ale czas leciał... Nie myślałem, że te 4 godzinki jak mają "troszkę" zimniej będzie miało taki wpływ na planty.... Pizda nie grower i tyle 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno muszę dopisać... wloty mam zamknięte żeby tego zimna nie wpuszczać za dużo a co godzinę włącza się wyciąg na 5 minut żeby wymienić powietrze. Podczas tej ciemni 4h wyciąg sie nie załącza wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Udyr napisał:

@WBB wstaw sobie tubę grzewczą i ustaw na noc roślin żeby się odpalała. Spadki temperatur od 10 stopni między dniem a nocą mogą sporo namieszać.

Już o jakimś grzejniku myślałem.... ale stwierdziłem, że będę sprytniejszy 🙂

9 minut temu, Mr.Green napisał:

@WBB nie ma wlotu świeżego powietrza..? To też lipa. 

Poddasze jest słabym miejscem na uprawę. W lato gorąco A w zimę pizdzi.. same skrajne środowiska. 

I to jest wyzwanie ujarzmić to 🙂

Ale sam chyba mi pisałeś, że namiot i tak nieszczelny jest to sobie świeżego powietrza wpuści trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB trochę.. to może być za mało dla tylu roślin. Jakby człowiekowi dac trochę powietrza to też będzie uposledzony. 

Cała uprawa składa się z kilku składowych. Jeżeli z każdej składowej coś działa tylko trochę lub trochę nie działa to potem efekt jest jaki  jest. Jak dopiescisz rośliny to się odwdzięczą a jak mają pod górkę to potem nie miej pretensji  🙂

Nie dobre jest podejście by uprawiać na 50% bo sam sobie szkodzisz. Lepiej mieć podejście na 130% 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mr.Green napisał:

to potem nie miej pretensji  🙂

Ale ja pretensji nie mam.... Wkurwienie mam, albo bardziej frustrację 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troszkę się postarać I spełnić te podstawowe warunki żeby nie utrudniać roślinie wzrostu

@WBB no nie ma 🙂 A nawet jakby było do kogo.. to nie zmienia sytuacji 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.GreenTy mnie już nie podkurwiaj jeszcze bardziej 🙂

Ja się k... nie poddam.... pójdzie następna uprawa 🙂

Aż się tam boje dzisiaj iść boxa otwierać.... czy HPSa nie rozjebały albo nie uschły całkiem 🙂

Udyrowi o takie coś chodzi? https://growworldsklep.pl/pl/p/GRZEJNIK-ECOHEAT-45W-305MM/12273

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500pln to na jakis grzejnik nie mogę wydać.

Coś mi  tam o "pół gwizdku" piszesz.... ja bym chciał na 130% polecieć ale musiałbym wiedzieć jak....

To jest tak jak z gipsowaniem ścian.... 1 raz to na 200% będzie spierdolone... nie da się inaczej. Ale trzeba wyciągnąć wnioski i znaleźć rozwiązanie i pomysł do drugiego razu 🙂

2 minuty temu, Udyr napisał:

@WBB tak takie coś. Kuźwa 122 zł za taki kawałek grzejnika 😄

122 to w tej najsłabszej wersji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB rozumiem 😉

Jednak wyznaje inne podejście do sprawy  😛

Moje pierwsze grow w życiu gdzie nie miałem z tym nic wspólnego.. też automaty  🙂

 

28401714_IMG_20071203_1539581.thumb.jpg.f1bdffe1a51f3a048ab89e0cf4d1719a (1).jpg

 

Po co czekać do drugiego razu lub któregoś tam.. Jak można się przygotować od razu 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mr.Green napisał:

Po co czekać do drugiego razu lub któregoś tam.. Jak można się przygotować od razu 😛

No ale u mnie już po ptoku... albo jak ostatnio mawiał klasyk: nie da się odkisić kiszonego ogórka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no już raczej 100% ciężko będzie z nich wycisnąć  🙂 zbierz co masz zebrać. Zobacz jakie błędy i przygotuj się na drugi rzut co by już zrobić dobry temat 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG20221205175945.thumb.jpg.85c0a5cd6f1d2fc0741606d51f8cf6cb.jpg

IMG20221205180021.thumb.jpg.0bee7fcf78d4b27a7c1aedb97265a9b6.jpg

IMG20221205180051.thumb.jpg.2f1e7f5b87c461a0405999cbf6165e57.jpg

IMG20221205180119.thumb.jpg.45c548e6b104fa33275132e4da18d57c.jpg

 

IMG20221205180150.jpg

IMG20221205180213.jpg

DoNo i panny lekko odżyły po wczorajszym podlewaniu. Liście jeszcze nie są takie jak powinny ale już nie takie oklapnięte. Ta pierwsza najlepiej idzie i doniczką znowu lekka jakby dalej pić chciała.

Nie wiem co teraz z tym LST. Bo ewentualnie tylko tym trzem co wczoraj powiazalem mógłbym popuścić... albo już zostawić, sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Katastrofedens napisał:

@WBB pilnuj podlewania lst zostaw w spokoju masz jeszcze  pełno miejsca  

Lst zajmiesz się w kolejnym grow

Zostawiłem to tam tak jak jest. To wczorajsze LST było takie delikatnie żeby nie połamać a dzisiaj chciałem poprawić... 

Prysnąłem trochę po liściach, jeszcze kilka cm podniosłem lampę, uchyliłem trochę jeden wlot i wyłączyłem programator przy lampie.

I 3 nowe sztuki trafiły do easyplugow. Już nie mogłem się wycofać bo wczoraj wleciały do wody.

 

Coraz bardziej jestem przekonany, że najwięcej spierdolilem tym podlewaniem.... No ale wszędzie piszą, że lepiej przesuszyć niż przelać... za bardzo chyba sobie to do serca wziąłem 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...