Skocz do zawartości
WBB

Lemon Haze, Purple Kush, Gorilla Glue 80x80x160 HPS 400W

Rekomendowane odpowiedzi

Jak raz za duzo wody wlejesz to czekasz aż przeschnie i wracasz do systemu podlewania. Trzeba ją poic coraz więcej wraz ze wzrostem. Nawadniac jej podłoże by rosła coraz większą i lepsza

Ja do 2litry sloika wlewam teraz około 400ml 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się robić oprysk w nocy, kiedy lampa jest wyłączona, żeby nie popalić liści, taka kropelka działa jak soczewka

@WBB no tak, to automaty, one rosną tak z 3 tygodnie, same się przełączają, to też trwa z tydzień czasu, przebiły ziemię jakoś na początku listopada, to normalne, że już kwitną 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rzeźnik napisał:

Staraj się robić oprysk w nocy, kiedy lampa jest wyłączona, żeby nie popalić liści, taka kropelka działa jak soczewka

Noc mam o 12 w południe jak w robocie jestem. Wiem, że to jak soczewka działa. Na razie się udało i chyba nie przypaliło...

A to mi tam jeszcze urośnie ile trzeba czy takie pizdki małe zbiorę? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB powinno jakieś tyle co na wegu, dlatego dobrze, żeby się wyciągnęły trochę, albo w ogóle to LST zlikwiduj, bo to ją też spowolni trochę

Edytowane przez Rzeźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro je muszę każda z osobna sfotografować chyba. Dzisiaj ta do góry po lewej LST dostała i na dole lewa i prawa...

No strych nieogrzewany to jak otworze namiot to zaraz tam jest 13 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Rzeźnik napisał:

@WBB to na pewno, jak masz lampę włączoną, a ile masz jak się wyłącza, wiesz? 

 

9 minut temu, Mr.Green napisał:

@Rzeźnik dobre pytanie

Wiem... Przez 4 godziny nocy spada do 6 stopni. Nie wiem czy to dla nich za duży szok bo mogę lampe wyłączać na krócej albo jej wcale nie wyłączać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś niedorzeczność.... czyżbym był aż tak tępy żebym kilku roślin nie potrafił wyhodować 🙂

No wywalimy programator niech leci 24/0.

Podłogę mam wyłożoną 2cm styropianu żeby jej nie zniszczyć jak będę donicami jeździł po niej ale tam chyba 1cm wody stoi na podłodze od nowego nawilżacza 🙂

ps. zrobię dzisiaj więcej fotek bo musicie zadecydować (bo ja spierdolę decyzję) czy je poluzować czy LST zostaje na wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja bym to LST poluzował, a jak będą się teraz wyciągać to tylko szczyty odkryj(wiesz, poodginaj od siebie drutami, żeby każdy miał światło), bo faktycznie są małe. A przy następnej uprawie jak warunki zrobisz dla plantów optymalne to sobie zrobisz jak będziesz chciał, a teraz to aby było chociaż te 3 dyszki z krzaka i tyle ^ ^ tak to widzę, na zdrowy rozsądek

Temperatura 26 to dobra temperatura, wilgotność widzę, że masz 51%, to dobrze, tak do 60% jest spoko przy automatach, ale nawilżacz jak masz w środku to wywal, bo już zaczęły kwitnąć, pleśń wbije tam ^ ^ zobacz bez nawilżacza na razie jaka się wilgotność utrzymuje, ew. Wypierdol nawilżacz na zewnątrz w pobliże wenta wprowadzającego powietrze, jeżeli będzie zbyt sucho, ale myślę, że te 35-40% powinieneś miec. Zrób tak i zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...