Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

GLOOKIES - BARNE'S FARM , LUMATEK ATTIS 200W , SCROG

Rekomendowane odpowiedzi

Też dorzucę 3 grosze. Bez enzymów na razie i woda plus rhizotonic, tak myślę. Coś Ci blokuje coś niemobilnego. Np za dużo fosforu blokuję cynk. Tak strzelam. Enzymy i mikoryza podkręciły dodatkowo przyswajanie p.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Dobry_Człowiek! napisał:

Poczatek deficytu? 

Podelwane na zmiane z wodą z rhizotonic i cannazym. Ph 6.3

Wychodzi tylko na nowych liściach. Dolne partie są w porządku.

 

20221112_221559.jpg

20221112_221606.jpg

20221112_221616.jpg

A jak tam temperatura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! nie masz lampy za mocno ustawionej? Troche mi to podchodzi pod stres świetlny? 

Widzialem teraz, że wcześniej już wspominałeś o 60% mocy. Na początek wega to trochę dużo. Ja bym dał 40% 50-55cm nad szczytami i poczekał 2 dni aż się unormuje.

Edytowane przez Soniq21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj oprysku z soli Epson na wypadek gdyby to były poczatki siarki. Nawet jeśli to nie to, to patrząc na liscie trochę magnezu jej nie zaszkodzi. 

Jescze a propos światła to polecam aplikacje PPFD Meter ze sklepu play. Jest za free i sprawdza się całkiem dobrze. 

Edytowane przez Soniq21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47 dzień. Od 6 dni światło przełączone na flo

Troche wyssało je z azotu. Dzisiaj dostały canna terra vege, rhino skin, cal mag, cannazym i mikroze. Ec 1.6 ph 6.3

Za tydzień wycinam wszystko co pod siatką.

 

20221125_215904.jpg

20221125_215845.jpg

20221125_215835.jpg

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek! Ładnie wypełniły siatkę, za chwile wystrzelą w górę, moje od siatki wspięły się na około 40 cm, zobaczymy ile twoje pójdą do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! fajne, odważne ciecie na indukcji, wolosz, kiedy planty nie wyciągają się za bardzo na początku flo? Kolejne ciekawe pestki, będą grube topy 😉 myślałeś nad extra dawka calmag'u? Bodajże Biobizz ma taki bez azotu w skladzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30/11/2022 o 18:50, Katastrofedens napisał:

@Dobry_Człowiek! tak goło się zrobiło 😂  nie myślałeś by tam dać 3 panie i zapełnić jeszcze  trochę  miejsca ?

@Katastrofedens Na 3 roslinki za malo mijesca. Zobaczysz co tam bedzie sie dzialo za parę tygodni przy tej ilości szczytów. Za gęsto tez nie może być. Większe prawdopodobieństwo pleśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  Więcej jedzenia potrzebują, jak na moje oko, zwiększyłbym dawkę ec , bo się za mocno wyjadają według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...