Skocz do zawartości
Czupakabr

Zestaw growbox - czy czegoś brakuje?

Rekomendowane odpowiedzi

@doominik

Niestety już mam kupiony ten quietline 100 i na ten moment, na ten pierwszy raz już nie chciałbym bawić się w parogodzinna Podróż aby go oddawać i brac inny. Ten przeszkadzajacy szum wydobywa się z samego wenta nie przez rury. Rura jest rozwinięta od A do Z na 40cm (ma jeszcze zapas zwinięty w harmonijkę gdy będzie potrzeba podpiąć filtr), niewiele a dźwięk tragiczny.

A Co z tym patentem co opisałem? 

Koles w growie mówił że cichszego nie znajdę, gadał głupoty? 

Jak go puszcze na 75m3 to nie wyrobi co nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr jest napisane przez producenta ze 7/9 tyg  i nasiona nie automaty tylko femizowane  jest to realne ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stropojew wszystko zalezy od twoich sprzetow i miejsca. Zobacz w growboxie 40x40 mozesz wyciagnac tyle samo z jednego krzaka co z 2 w tym samym pomieszczeniu. Najlepszym przykladem jest nasz kolega @Zielone krainy 😄 wbij na jego 2 ostatnie fotorelacje a zrozumiesz o co mi chodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stropojew  Aby z jednej rośliny mieć tyle, co z dwóch to trzeba trzymać około 55 dni, wtedy wychodzi, jak u mnie 220 g z jednej rośliny, gdzie jak masz dwie rośliny i dasz je na weg 35 dni to wyjdzie podobnie. Nie trzeba zabezpieczać growboxa przed dronem, jak masz panel led, bo różnica temperatur jest w granicach 3-4 stopnie C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...