Skocz do zawartości
TrzeciBratLumiere

Efekty odstawienia marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jak radzicie sobie z problemem odstawienia po dłuższym okresie palenia? U mnie największym problemem są trudności w zasypianiu. Po kilku tygodniach zasypiania z THC, jak przestaję palić, jest dramat. Pierwszy tydzień funkcjonuję w zasadzie tylko na kofeinie, bo nie jestem w stanie zasnąć, a jak już się uda, to po dwóch godzinach się wybudzam i koniec nocy.

 

Próbował ktoś schodzić z tego stopniowo zmniejszając dawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, TrzeciBratLumiere napisał:

Hej,

Jak radzicie sobie z problemem odstawienia po dłuższym okresie palenia? U mnie największym problemem są trudności w zasypianiu. Po kilku tygodniach zasypiania z THC, jak przestaję palić, jest dramat. Pierwszy tydzień funkcjonuję w zasadzie tylko na kofeinie, bo nie jestem w stanie zasnąć, a jak już się uda, to po dwóch godzinach się wybudzam i koniec nocy.

 

Próbował ktoś schodzić z tego stopniowo zmniejszając dawki?

0,5L powinno pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB A jakiś sposób, po którym nie będę umierał? 😛 poza tym, nie piję alkoholu 

@Udyr Akurat nie, nie ciągnie mnie prawie w ogóle do palenia - palę tylko u siebie w mieszkaniu, a często wyjeżdżam i w innym otoczeniu mózg się nauczył chyba, że nie ma palenia. Poprobuję te olejki, jakiś konkretny polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrzeciBratLumiere musiałbyś zacząć od 100-200mg oralnie kilka kropel.

Ja popalam 500mg w e fajku, kilka razy dziennie po kilka zaciągnięć. Jeśli się przesadzi to mogą nudności występować. 

Dobrze też działa jak przerasta faza, troszkę zdejmuje z uczucia przybicia na głowie.

Polecić nie polecę, nie korzystam z Polskich sklepów ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejek ten do podawania doustnego jest już gotowy do spożycia prosto po zakupie. Tylko przeczytaj dawkowanie.

Ten do e fajka wlewasz i używasz jak normalny e liquid.

Np. do palenia mam taki 

IMG_20221020_182816_702.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...